Jump to content

Prestashop ve Wordpress

Woxedtr

Recommended Posts

Merhaba ikisi arasında kaldım açıkçası birde aklımda opencart vardı o gitti çok iyi olduğunu düşünmüyorum prestashop için aklımda olan sorular şu destek çabuk bulabilir miyim? Birde wordpress sisteminde bir sayfa oluşturup oradan mesela özel baskı için sipariş almak gibi bir düşünce vardı bu sistemi prestashopdan da yapabilir miyim? 

Kafam çok karıştı açıkça bana yardımcı olabilirseniz tercihte sevinirim. 

• 1 month later...

Merhaba,

Biraz geç olmuş ama sorunun yanıtsız kalmasından iyidir.

Wordpress alanında başı çeker ama gelgelelim ki e-ticaret hizmeti için üretilmiş bir yazılım değildir. Prestashop ise e-ticaret ürünü olarak üretilmiş yazılımdır dolayısı ile tabii ki Prestashop'ı öneririz. Alanları farklı olduğu için kıyaslama yapmak çok da doğru olmaz aslında. Bir nevi elma ile armutu kıyaslamak gibi olur bu.

Destek konusuna gelecek olursak, Türkiye'de Prestashop için kurumsal destek veren firmalar var, yani evet destek bulabilirsiniz.

Özel baskı seçenekleri vs. hepsini yapabilirsiniz.

Başarılar.

• Like 1

On 5/26/2019 at 4:03 PM, SahinSOLMAZ said:

Merhaba,

Biraz geç olmuş ama sorunun yanıtsız kalmasından iyidir.

Wordpress alanında başı çeker ama gelgelelim ki e-ticaret hizmeti için üretilmiş bir yazılım değildir. Prestashop ise e-ticaret ürünü olarak üretilmiş yazılımdır dolayısı ile tabii ki Prestashop'ı öneririz. Alanları farklı olduğu için kıyaslama yapmak çok da doğru olmaz aslında. Bir nevi elma ile armutu kıyaslamak gibi olur bu.

Destek konusuna gelecek olursak, Türkiye'de Prestashop için kurumsal destek veren firmalar var, yani evet destek bulabilirsiniz.

Özel baskı seçenekleri vs. hepsini yapabilirsiniz.

Başarılar.

Teşekkür ederim tercihim Prestashop olacak.

• Like 1