Jump to content

Faktúra PDF PrestaShop 1.4


svito

Recommended Posts

Ahojte, nainštaloval som si dnes PrestaShop 1.4 a rád by som si upravil PDF pre faktúru. Nakoľko sa mi tá základná nepozdáva moc. Nechcem nič extra. V podstate nechcem nič extra, len by som bol račej keby sa dole nezobrazoval popis predajcu ale račej hore pod logom. Plus informácie o účte, ktoré by mohli byť aj na pevno. Taktiež VS a KS.

Lenže sa v tom nejak nevyznám ako by som to mohol spraviť. Prípadne nedá sa niekde stiahnuť nejaká verzia upravená?

Budem vďačný za každú pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dobry den,
priznam sa ze neviem ci existuju nejake ine template pre SK faktury. Co sa tyka upravy, tiez neviem ci Vam bude vediet niekto takto na fore, kedze generovanie faktur je narocnejsi script.
Ja sa zaoberam programovanim a orientujem sa aj na system Prestashop. Vedel by som Vam prisposobit generovanie faktur na mieru. Ak by ste mali zaujem, kludne ma kontaktujte..

Link to comment
Share on other sites

Dobry den,
priznam sa ze neviem ci existuju nejake ine template pre SK faktury. Co sa tyka upravy, tiez neviem ci Vam bude vediet niekto takto na fore, kedze generovanie faktur je narocnejsi script.
Ja sa zaoberam programovanim a orientujem sa aj na system Prestashop. Vedel by som Vam prisposobit generovanie faktur na mieru. Ak by ste mali zaujem, kludne ma kontaktujte..


Teda pane v jinem vlakne jsme se vas zastaval ...... (mimochodem koukal jsem na vase nic nerikajici stranky) ....... ale ceho je moc toho je presprilis. Nemam nic proti reklame ale tohle forum neni urceno apriori pro reklamni zdeleni a podbizeni sebe a sve prace .... pokud chcete dostat od lidi ... dejte jim take neco vy.

Uprava PDF faktury neni zas tak slozita vec ... jde jen o to vedet kam vlozit jakou promenu a mit poneti o tom jak se co bude zobrazovat, takze vase informace neni zas tak uplne presna

Nekde tady na foru (a to i ceskem - myslim ze jsem neco zahledl i na slovenskem) uz upravy PDF faktury jsou popsany. Ja vam bohuzel nepomuzu ... tak daleko jsem se jeste nedostal ;-)
Link to comment
Share on other sites

Dobry den,

dovolim si nesuhlasit. Po prve, nespamuj forum, pisal som len do vlakien, kde sa da riesit problem programovanim. Po druhe, co sa tyka tej upravy generovania faktur. Jedna vec je, ked chce namiesto jednej veci zobrazovat druhu, ze vymeni premenu, ale druha vec je ked chce niekde nieco posunut alebo presunut. Faktury sa generuju pomocou fpdf kniznice, a neviem ako dobre ju poznate, ale ja som v nej napisal uz nie jeden template..
Co sy tyka mojich stranok, uz coskoro tam hodim novu verziu.. Stranka bude hlavne zamerana na pomoc a riesenie vseobecnych otazok a uprav.. Takze by som nesuhlasil s tym co tvrdite.. Dakujem za poorzumenie

Link to comment
Share on other sites

:-) Dobry vecer
nechci zde psat nic off topic takze jen strucne a vecne
- psal jsem ze s generovanim faktury nepomuzu neb jsem tak daleko v Preste nedosel
- fpdf knihovna je knihovna jako kazda druha do PHM
- to co jsem napsal ohledne upravy generovane faktury bylo na zaklade meho selskeho rozumu, castecnych programovacich a desgnovch zkusenosti a letmeho pohledu do souboru fpdf.php v PS
- popsiovane postupy se zde na foru taktez nachazeji, jen je umet najit
Mno ... neni s cim nesouhlasit ;-) nebo jsem mozna uplne vedle ... kdo vi
A co se tyce vasich stranek nemam nam mysli design nebo snad system (to mi neprislusi soudit) ale obsah (kdy jste jeste nemel onen dovetek v podpisu)

No a na zaver ... v jedne pisnicce ceske skupiny Chinaski se zpiva "Pane nereste to, tohle nema reseni" a ja bych se s touto citaci stotoznil a nebudem to dale resit a delat si zlou krev ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, nainštaloval som si dnes PrestaShop 1.4 a rád by som si upravil PDF pre faktúru. Nakoľko sa mi tá základná nepozdáva moc. Nechcem nič extra. V podstate nechcem nič extra, len by som bol račej keby sa dole nezobrazoval popis predajcu ale račej hore pod logom. Plus informácie o účte, ktoré by mohli byť aj na pevno. Taktiež VS a KS.

Lenže sa v tom nejak nevyznám ako by som to mohol spraviť. Prípadne nedá sa niekde stiahnuť nejaká verzia upravená?

Budem vďačný za každú pomoc.

Proc vymyslet uz vymyslene ;-) doporucuji si prohlednout a prostudovat. Sam jsem tomu venoval hodne pozornosti
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/71070/P0/hlavn_diskuze/modul_m4_pdf_rozen
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...