Jump to content

Frissítés után catalógus hiba


Godzilla

Recommended Posts

Sziasztok,

Olyan problémám van, hogy lefrissítettem az áruházat és utána ha új terméket, vagy meglévőt módisítani akarok akkor nem adja be a kategóriákat. Eddig 1.4.0.1-et használtam és most a 1.4.0.17-re váltottam. 3 Áruházat frissítettem, ezek közül 2 jól működök csak az utolsó nem. A bejelentkezési ablak sem úgy jelenik meg mint a többinél nincsenek ikonok csak szöveg.
A válaszokat előre is köszönöm.

Csak az alap témát használom.

Link to comment
Share on other sites

Azt hiszem meglett a hiba. A firefoxban be volt kapcsolva az a funkció, hogy figyelmeztessen ha frissül az oldal vagy átirányít. Ezt kikapcsoltam és megjelenik a kategória. Kicsit furcsa de legalább megoldódott.
Köszönöm a segítő szándékot.

Link to comment
Share on other sites

Nincs ilyen könyvtár. De még az install-ban sincs ilyen könyvtár.
A kezdőlapon megoldódott a hiba, ott már látom az ikonokat nem csak a szöveget, hanem a kategóriákat nem látom sem új termék felvételénél sem pedig módosításnál. Az a baj, hogy nálam működik, de ha egy másik gépen nézem ott nem, így nem is nagyon értem a hibát. A másik gépen nincs bekapcsolva az a funkció amitől nálam megjavult.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, nekem az volt a fura a dologban, hogy nálam ment de akié az áruház annál nem. Most jelenleg szabadságon van az illető, de egy másik gépről kipróbáltam és ott jó volt. Majd pontosan kiderül kb 20 nap múlva :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ezt a postot sem láttam... veszek szemüveget.

Most már hiába okoskodok, de amire én gondolnék az az, amit Feri mondott. FTp Klienstől szinte függetlenül felmásolásnál vannak olyan fájlok, amiket a kliens kihagy, vagy hibásan másol fel, és ennek általában az instabil netes kapcsolat, vagy a szolgáltató szervere a felelős. Kliensfüggő, de némelyik már 5-10 ms-es netkimaradás után fogja a kérdéses fájlt és "eldobja", próbálkozik a következővel. Ha ezeket nem ellenőrizzük le gondosan a végén, előfordul hogy némely fájl kimarad :)

Attila

Link to comment
Share on other sites

Ez lehetséges. A catalógus hiba megoldódott, de most már érdekesebb dolgokat is csinál. Pl nem enged eggyes termékekhez képeket beilleszteni, eddig erre nem jöttem rá mért csinálja, de még nem is volt rá sok időm, hogy átnézzem. Csak a régebbi termékeknél van ez a hiba és csak egy oldalon.

Link to comment
Share on other sites

Fatal error (StockMvt -> id_stock_mvt_reason = -1), de nem minden terméknél csinálja. Nagyon rapszodikus. Na amivel nagyon szenvedek frissités óta, ha termékeknél módosítok valamit akkor a fő katagóriát ki kell kapcsoljam és újra be, mert azt mondja, hogy nincs benne egy kategóriában sem :D kicsit érdekes se ezzel nem is foglalkozom :)

Link to comment
Share on other sites

hát most ha hiszed, ha nem, nekem ugyanez a problémám :D:D:D
a napokban fogok utánajárni ennek, de az már biztos hogy a frissítés miatt van. Én egy 1.1-es prestát frissítettem 1.4-re, és megjelent ugyanez a hiba. Ergo meg lesz a miértje, csak egy kis időmbe tellik :)


szerkesztve: nem is kell rájönnöm :D:D:D
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/97616/solved_fatal_error_stockmvt__id_stock_mvt_reason__1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...