Jump to content

Paketli Ürün Fiyatları

Recommended Posts

Merhabalar. Biz toptan olarak giyim ürünleri satıyoruz.

Yapmak istediğimiz şey şu:

Bir ürünün fiyatı 10₺

pakette 4 adet var bu ürünleri kombinasyon olarak 4'lü diye bir seçenek ekledim ve kombinasyon fiyatını 40₺ yaptım. Fakat bunu yapınca ürünün fiyatı 40₺ olarak görünüyor yani kombinasyon seçili geliyor. Ben ürün fiyatını adet olarak göstereceğim kombinasyonu seçince 40₺ olarak değişmesini istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

3 hours ago, MahmutGulerce said:

Merhaba

Kombinasyon yerine minimum sipariş miktarı alanını kullanabilirsiniz. 4'den az sipariş verilmez.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Fakat istenen şu:

1 ürün 1 adet 10₺ vitrin fiyatı. Varyant seçer gibi paket seçecek örn 4'lü Kırmızı gibi. Orada fiyat pakete dönecek biz o fiyattları elle giriyoruz sıkıntı yok. Ama vitrinde bu defa varsayılan kombinasyon otomatik seçildiği için adet değil paket fiyatı çıkıyor. Minimum satış miktarı iş görmüyor çünkü 4 lü olan üründe 5 adet sipariş edilemez. Orada paket olması şart

18 minutes ago, MahmutGulerce said:

Merhaba

Benzer bir durumda sepete at butonunun yanındaki miktar alanını maniple etmiştik. 12'li şekilde artıyordu. Böyle bir şey işinizi görür mü? Yoksa farklı ürün kolileri de var mı ?

2'li 3'lü 4'lü gibi durumlar var ve 5'li 6'lı diye değişebiliyor sabit değil yani. Varsayılan kombinasyon olayını devre dışı bırakabilir miyiz. Yada vitrinde ürünün kombinasyon değil kendi fiyatını da görüntülersek olabilir.

Selamlar,

ben geçen sene bi çalışmada her üründe beşer beşer artacak şekilde yapmıştım ,

ücretli olarak şu modülü gördüm.

istediğiniz her üründe otomatik gibi beşer beşer yada onar onar artmasını isterseniz bulup burdan paylaşıyım.

• 1 month later...
On 4/20/2019 at 12:38 PM, mustafakaya said:

Merhabalar. Biz toptan olarak giyim ürünleri satıyoruz.

Yapmak istediğimiz şey şu:

Bir ürünün fiyatı 10₺

pakette 4 adet var bu ürünleri kombinasyon olarak 4'lü diye bir seçenek ekledim ve kombinasyon fiyatını 40₺ yaptım. Fakat bunu yapınca ürünün fiyatı 40₺ olarak görünüyor yani kombinasyon seçili geliyor. Ben ürün fiyatını adet olarak göstereceğim kombinasyonu seçince 40₺ olarak değişmesini istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Aynı Sorunu bende yasıyorum. Toptan satış yapıyoruz,  Bu sorunu bir türlü aşamadık,

örnek ekran görüntüleri ile sorunumuzu anlatmaya calistim, yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

• 3 weeks later...