Jump to content

úprava obch. podmínek a dalšího v Translation


Gabina

Recommended Posts

ahoj všem, už jste to tady popisovali, ale zkoušela jsem podle uvedeného návodu, dostanu se do toho, ale nahoře mám upozornění
Tento soubor musí mít povolen zápis: /DISK6/WWW/nakupugabi.cz/www/themes/prestashop/lang/en.php
a pak když potvrdím změnu, tak to napíše cannot write language file

co s tím??? prosím o radu a všem moc děkuji

Link to comment
Share on other sites

Je to v kořenové složce Tvé domeny.Nevím,jak to tam máš nastavené,ale asi to bude složka "www" ve které po rozbalení máš několik složek a souborů.Tak bud se připojit Total Commanderem nebo přes webftp rozhraní a složku s Pico nahraješ do složky "modules" a pak v administraci by se měl tento modul objevit,pak nainstalovat a dál už to uvidíš sama.

Link to comment
Share on other sites

tak na webftp rozhraní do modulů jsem se dostala, ale jak to tam mám nahrát, já si ten zip stáhla na plochu, ale je tam víc ikon, co tam mám nahrát? a pak ještě když budu instalovat nový modul, tak co je url modulu??? díky za trpělivost, je to oblast, která je mimo rámec mých běžných znalostí, ale nemám ted po ruce nikoho kdo by mi to pomohl a potřebuji to do konce týdne dát dohromady

Link to comment
Share on other sites

celou složku(žluté desky) do "modules".Když se tam podíváš,je jich tam víc,složek s moduly,tak mezi ně.nebudeš instalovat,jen to,co jsi stáhnula a rozbalila na ploše přeneseš ftp do těch modulů.Je si ce pravda,že jsem to dělal jen na localu,ale mělo by to fungovat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...