Jump to content

"Strona nie działa" PS 1.7


Glowaczekxx

Recommended Posts

Witam, kilka miesięcy temu porzuciłem mój sklep, jednak teraz mając zrobiony backup z serwera chciałem go przywrócić. 

Wgrałem baze danych i wszystkie pliki przez ftp, zmieniłen domena w ps_shop_url i ustawiłem dane dostępowe bazy danych w pliku parameters.php.

Po wejściu w zaplecze wszystko działa, jednak po wejściu w produkty, ustawienia, moduły itp to wyskakuje strona "strona nie działa" (Google Chrome)

Na strone frontową też wejść nie mogę, bo nam włączoną przerwe techniczną.

Da się to jakoś uratować?

Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2019 at 4:51 PM, krzysiuus said:

Wgraj listę logów w godzinach w których wchodziłeś w problematyczne zakładki. 

Włączyłem tryb debugowania, i mogę teraz wchodzić na wszystkie strony w zapleczu, ale gdy wchodzę na front to wyskakują błędy. Nie wiem o co w nich chodzi, poniżej log

(1/1) ContextErrorException
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

in posstaticblocks.php line 169
at posstaticblocks->hookDisplayHome(array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1))

in Hook.php line 924
at HookCore::coreCallHook(object(posstaticblocks), 'hookdisplayHome', array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1))

in Hook.php line 328
at HookCore::callHookOn(object(posstaticblocks), 'displayHome', array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1))

in Hook.php line 860
at HookCore::exec('displayHome')

in IndexController.php line 39
at IndexControllerCore->initContent()

in Controller.php line 255
at ControllerCore->run()

in Dispatcher.php line 428
at DispatcherCore->dispatch()

in index.php line 28

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...