Jump to content

Popis zboží pod obrázkem


Serhiy Chaklosh

Recommended Posts

Mám problém s zobrazením popisu zboží. Zobrazuje se ve zvláštní záložce a já bych ho chtěl mít už rovnou pod obrázky a možná rovněž i komentáře k produktu. A na to navazuje další problém - nejde někde nastavit aby se komentáře dali přidávat bez nutnosti registrace.

www.majestick.cz

Link to comment
Share on other sites

Komentáře bez registrace pokud vím nejdou (možná placený modul).

Lze toto nastavot primo v Preste

Administrace > Moduly
Povolit modul "Komentare"
U modulu se objevi odkaz na nastaveni a zde jednoduse zaskrtnout "Povolit komentare navstevnikum"

Heureka :-) lze pridavat komentare i neregistrovanym

S přáním krásneho dne
Link to comment
Share on other sites

Komentáře bez registrace pokud vím nejdou (možná placený modul).

Lze toto nastavot primo v Preste

Administrace > Moduly
Povolit modul "Komentare"
U modulu se objevi odkaz na nastaveni a zde jednoduse zaskrtnout "Povolit komentare navstevnikum"

Heureka :-) lze pridavat komentare i neregistrovanym

S přáním krásneho dne


V PS 1.3 tato možnost není. Instalací modulu Komentáře se povolí komentáře ZAREGISTROVANÝM návštěvníkům. Viz screenshot z dema PS.

40631_vJcERJkNvetfunQV1Oxn_t

Link to comment
Share on other sites

:red: a kruci omlouvam se ale na 1.3 jsem toto neresil a ted jsem uz zcela a plne pohrouzen ve verzi 1.4.
Mylne jsem predpokladal ze pisatel take ma uz verzi 1.4 ..... nozna bude dobre kdyz kazdy autor dotazu napise na jakou verzi systemu hleda pomoc ;-) predejde se tim zmatkum a dezorientacnim informacim

Tazke beru zpet NASTAVIT SE NEDA ;-)

Link to comment
Share on other sites

Diky za připomenutí ale ono je to nějaké komplikované. Já jsem našel, že vše jde zviditelnit v global.css ale zobrazí se to ve sloupci jaksi vedle zboží kdyžto já bych to chtěl mít i pod obrázkem. Znamená to, že bych měl někde vytvořit něnjaký rámeček do kterého bych ten popis umístil. A taky asi mám problém se zobrazováním statistik ke zboží. Píše mi totíž v administraci, že nebylo zákazníky prohlédnuto žádné zboží. Nechce se mi tomu věřit

Link to comment
Share on other sites

Bude asi potřeba upravit global.css+product.tpl, takhle ti těžko poradím.
Statistiky v PS jsou nejlepší vypnuté nebo odinstalované :-) , jinak jsou celkem k ničemu, používej raději google analytics + webmaster tools.

Link to comment
Share on other sites

Chjo, :( to kdybych věděl co kde konkrétně mám měnit, tak se tady na nic neptám. V product.tpl blok má asi dvě stě řádků a nenapadá mě moc kam to mám přesouvat ale zřejmě budu muset zkoušet do nekonečna. A ještě jedna věc - je někde nějaký popis jak by se mělo správně přecházet na vyšší verzi Prestashopu. Uvažuji o té verzi 1.4, prý je o dost vylepšená.

Link to comment
Share on other sites

Chjo, :( to kdybych věděl co kde konkrétně mám měnit, tak se tady na nic neptám. V product.tpl blok má asi dvě stě řádků a nenapadá mě moc kam to mám přesouvat ale zřejmě budu muset zkoušet do nekonečna. A ještě jedna věc - je někde nějaký popis jak by se mělo správně přecházet na vyšší verzi Prestashopu. Uvažuji o té verzi 1.4, prý je o dost vylepšená.


stačí přesunout toto: {$product->description}, to je dlouhý popis zboží.
1.4 je asi dost vylepšená, ale podle toho co jsem zatím četl, taky o dost pomalejší než 1.3. Návod na update viz příloha.

PS UPDATEguide_MAJ_PS14_en.pdf

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...