Jump to content

Není addons.prestashop podvod?


PaSa

Recommended Posts

Objednal jsem si modul z addons.prestashop.com - bohužel ze záhadných důvodů nebylo možné provést platbu přes Paypal a tak jsem zaplatil převodem z účtu. Předpokládám, že platba je do týdne na účtě příjemce. Při dotazu přes jejich formulář na stav platby, jsem nikdy nedostal odpověď a zkoušel jsem to vícekrát. Obdržíte pouze automatickou odpověď formuláře, že dotaz byl regulerně přijat. Buď tam nikdo není a je to podvod nebo neumí anglicky. Předpokládám, že o investici do modulu jsem definitivně přišel. Kdo si tam chce něco koupit, raději to nedělejte. S takovým postupem se mi to nezdá jako férový zdroj modulů a šablon. Kontakty jsou chabé a prakticky se s nimi nikam nedostanete.

Link to comment
Share on other sites

Objednal jsem si modul z addons.prestashop.com - bohužel ze záhadných důvodů nebylo možné provést platbu přes Paypal a tak jsem zaplatil převodem z účtu. Předpokládám, že platba je do týdne na účtě příjemce. Při dotazu přes jejich formulář na stav platby, jsem nikdy nedostal odpověď a zkoušel jsem to vícekrát. Obdržíte pouze automatickou odpověď formuláře, že dotaz byl regulerně přijat. Buď tam nikdo není a je to podvod nebo neumí anglicky. Předpokládám, že o investici do modulu jsem definitivně přišel. Kdo si tam chce něco koupit, raději to nedělejte. S takovým postupem se mi to nezdá jako férový zdroj modulů a šablon. Kontakty jsou chabé a prakticky se s nimi nikam nedostanete.


proč by to byl podvod ? je to přimo pod domenou presty
Link to comment
Share on other sites

podvod z toho důvodu, že tam pošlu peníze a nic se neděje - modul nemám a odpověď na to, jestli tam platba dorazila taky není. Dotazy jsem poslal již 3 a bez odpovědi. Pokud nejsou na jednoduchou otázku s idetifikátorem objednávky a čísla účtu odpovědět do 2 dnů, tak je někde asi chyba.

Link to comment
Share on other sites

podvod z toho důvodu, že tam pošlu peníze a nic se neděje - modul nemám a odpověď na to, jestli tam platba dorazila taky není. Dotazy jsem poslal již 3 a bez odpovědi. Pokud nejsou na jednoduchou otázku s idetifikátorem objednávky a čísla účtu odpovědět do 2 dnů, tak je někde asi chyba.


tak skus napsat sem http://www.prestashop.com/en/contact_us/
Link to comment
Share on other sites

Děkuju, zkusím to jako poslední naději na získání modulu. Ale ten přístup mě dost zklamal, protože systém je to výbornej. Vím, že tam radši už nebudu nikdy nic objednávat.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za naději - příště se raději obrátím na českého tvůrce. Hledal jsem konkrétně modul pro porovnání zboží. Od vás mám modul a jsem spokojený. Příště se radši zeptám rovnou tady nebo nějakých českých tvůrců.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem dost zklamaný - ani odpověď z poskytnutého hlavního kontaktu nedorazila. Chtěl bych vidět lidi, co tam sedí..jestli tam sedí - sou to ale zloději, člověk jim zaplatí a nemá šanci z nich modul dostat. Nezbyde, než tam zavolat, pokud i ten telefon nebude falešný nebo bude zvonit do prázdna. Nemáte na ně někdo nějakou páku?

Link to comment
Share on other sites

Děkuju za optání - ale nikam se to neposunulo. Žádná odpověď ani na dotaz poslaný z formuláře stránek prestashop.com - dostanu jen potvrzení systému, že byl dotaz přijat a tím to končí. Až najdu čas, zavolám tam a snad se tam se svojí horší anglinou dohovořim - pokud tam tedy někdo anglicky umí. Nemám jiné vysvětlení, než že je někde chyba a nebo prostě na to kašlou. Tak nějak jsem pohřbil 50 Euro ale za to jim budu dělat jen tu nejhorší vyzitku.

Link to comment
Share on other sites

..když pošlu dotaz, dostanu toto potvrzení: Your message has been correctly sent to our Customer Service. We will answer as soon as possible.

Předpokládám, že systém dotaz registruje a tvrzení, že se brzdy ozvou rozhodně neplatí! Jak jsem psal, poslední možnost je zavolat - jak se mi to povede (pokud je telefon platný), tak dám vědět, jak jsem dopad.

Link to comment
Share on other sites

Včera přišla první odpověď s tím, že platba k nim nedorazila (to je fakt fofr, to jsou zevláci) - zkontroloval jsem Prestou poskytnutý IBAN k platbě - vše je v pořádku - nezbývá než zavolat do banky. Na tomhle webu si už nikdy žádný modul ani template neobjednám. Kontakty žádné, komunikace chabá. Mimo jiné číslo účtu není vidět nikde v obchodních podmínkách, jen v mailu po vytvořené objednávce - to budu měsíc čekat na to, až mi napíšou, že tam mají vlastně špatně napsaný IBAN a já poslal peníze někam jinam. Pokud by někdo uměl vytvořit modul Comparison (srovnávání zboží), tak za něj budu rád.

Link to comment
Share on other sites

Včera přišla první odpověď s tím, že platba k nim nedorazila (to je fakt fofr, to jsou zevláci) - zkontroloval jsem Prestou poskytnutý IBAN k platbě - vše je v pořádku - nezbývá než zavolat do banky. Na tomhle webu si už nikdy žádný modul ani template neobjednám. Kontakty žádné, komunikace chabá. Mimo jiné číslo účtu není vidět nikde v obchodních podmínkách, jen v mailu po vytvořené objednávce - to budu měsíc čekat na to, až mi napíšou, že tam mají vlastně špatně napsaný IBAN a já poslal peníze někam jinam. Pokud by někdo uměl vytvořit modul Comparison (srovnávání zboží), tak za něj budu rád.


no tak se ti alespon ozvali
Link to comment
Share on other sites

Ja som chcel predavat sablony cez nich, approve sablony priesiel po 3 mesaicoch aj to negativny. Po odoslani poziadavky cez kontaktny formular mi dorazila odpoved od nich po 2 mesiacoch (samozrejme ked bolo vsetko co som potreboval neaktualne) aj to po 2 dost prudkych urgenciach s odpovedou, ze "akurat prave teraz najali cloveka, co sa o podporu starat bude". Bolo to takmer pred rokom a vidim, ze sa nic nezmenilo.

Od tohoto predajneho rozhrania ruky prec... navyse, neumoznuju predavat tovar lacnejsi ako 30 EUR bez dane.

Link to comment
Share on other sites

Zkus založit téma na anglickém fóru a přiživuj ho. Pokud nejsou úplně mimo, tak se chytnou za hlavu a budou s tím něco dělat. Negativní reklama jim nemůže prospět.

I když, mám trochu podezření, že Addons jsou hlavně kvůli jejich modulům a nechtějí aby se nabídka rozrostla na tisíce a jejich v tom množství zanikly.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem prověřil správnost zadání platby v bance - vše je podle instrukcí poslaných z addons.prestashop - potvrzení jsem odeslal zase přes formulář k nim - mají ho v AJ, tak snad pochopí, že se mají lépe podívat do svého účtu. Jsem zvědavý, kdy mi přijde odpověď. Jakmile budu mít čas, určitě to napíšu i do anglického fóra aby bylo jasno. Škoda, že tak zajímavej systém má tak ubohou podporu.

Link to comment
Share on other sites

...tak se stále nic neděje - sou to podvodníci na entou. Ani zaslání potvrzení z banky o provedení platby není k věci. Kdyby aspoň napsali máte špatné číslo účtu, poslali jsem vám špatné číslo účtu nebo to chtěli nějak řešit - ale nenapíšou ani čárku. A jsou nedostižitelní.

Link to comment
Share on other sites

...tak se stále nic neděje - sou to podvodníci na entou. Ani zaslání potvrzení z banky o provedení platby není k věci. Kdyby aspoň napsali máte špatné číslo účtu, poslali jsem vám špatné číslo účtu nebo to chtěli nějak řešit - ale nenapíšou ani čárku. A jsou nedostižitelní.


Doporučuji obrátit se na ČOI http://coi.cz/cs/ nebo přímo na Evropské spotřebitelské centrum http://www.coi.cz/cs/esc-2/
Link to comment
Share on other sites

..nakonec po měsíci od platby dostávám objednaný modul :-) Možná pomohlo zaslání potvrzení přes formulář zákaznické podpory.


tak keby som si tvoju skusenost precital cca pred tyzdnom, isto by som si z tade nekupil modul.
Ja som platil cez paypal a modul som mohol stiahnut hned po platbe.
Z clovekom od nich som si vymenil par mailov, za 2 dni, no asi som mal stastie...
Link to comment
Share on other sites

Ano, věřím, že přes PayPal by to proběhlo snad hladce - ale tu možnost jsem neměl a než studovat, co má PayPal za chybu nebo proč platba zrovna nelze provést, raději jsem platit převodem a to byla osudová chyba.

Modul k porovnání funguje ale má to jednu vadu - když potřebuju porovnávat podle Features (vlastnosti - délka, šířka, funkce, barva), tak nevím, jak docílit abych mohl Features řadit podle své vůle. Nyní je Presta řadí podle abecedy. Proto bych se rád obrátil raději na někoho zde, kdo by uměl připravit možnost řadit Features podle vlastní vůle a ne podle abecedy. Nyní sice lze porovnat zboží ale přehled je chaotický, protože řazení podle abecedy nedává k sobě parametry určující rozměry, strká mezi to jiný popis atp.

Link to comment
Share on other sites

PaSa:
Řazení je téměř vždy otázka SQL dotazu. Úpravou dotazu by se dalo řazení změnit.

Perlička o mých zkušenostech s Addons. Já s nimi "zápasím" na druhé straně - snažím se touto cestou nabízet některé moduly. Na mé dotazy vůbec, ale vůbec nereagují. Žádná odpověď za 14 dní u nich není problém. Když mně to rozčílilo a zadával jsem každý den stejný dotaz, tak se nakonec uráčili. Co mi odpověděli? Jen obecné žvásty, asi předchystané pro takové neodbytné lidi jako jsem já, a korunou všeho bylo, že "pro ně jsou na prvním místě zákazníci, ne vývojáři". Tož tak, milí zákazníci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...