Jump to content
  • 0

Usunięcie ze stopki informacji o sklepie.


Szunaj85

Question

Niedawno zainstalowałem klasyczny sklep Prestashop w wersji 1.7.5.1. Na początek chciałbym usunąć domyślne informacje o sklepie znajdujące się po prawej stronie stopki i zamienić je na własne. Z tego co zdążyłem się zorientować linki w stopce: promocje, nowe produkty, najczęściej kupowane, nasze sklepy oraz kontakt są umieszczone na stałe w sklepie.

Zacząłem od wyłączenie modułu "Informacje kontaktowe". Wszystko ładnie znika, jednak pole, które zostaje puste nie można zapełnić innymi informacjami. To skutkuje tym, że Moduł "lista linków" zamiast wyświetlić mi cztery kolumny jedna obok drugiej, wyświetla tylko trzy kolumny jedna obok drugiej, a czwartą przenosi do nowej linii.

Bardzo proszę o wytłumaczenie jak można usunąć te elementy przypisane na stałe i zamienić je na własną treść.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 4/12/2019 at 6:23 PM, fateofangel said:

odczepic ten modul ze stopki, stworzyc lub zainstaowac wlasny i podczepic go w to miejsce

Próbowałem na różne sposoby, niestety nie dało rady. Nadal, nie da się uzupełnić pustego pola.

On 4/12/2019 at 6:23 PM, fateofangel said:

zakomentowac tresc pliku tego modulu i wstawic tam swoj html

Wnioskuje, że za wyświetlanie treści tego modułu odpowiada plik ps_contactinfo. Niestety bez względu na konfigurację treść html wyświetla się u góry strony, a nie w stopce przy okazji przesuwając inne elementy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, fateofangel said:

contactinfo to link do kontaktu w headerze, plik nazywa sie tak jak ten moduł

Folder tego modułu nazywa się ps_contactinfo, w nim znajdują się 2 pliki o tej samej nazwie ps_contactinfo.php i ps_contactinfo.tpl. Jedynie modyfikacja pierwszego przynosiła połowiczne rezultaty. Przydałaby się bardziej szczegółowa pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...