Jump to content

Jak na 2 stejné moduly?


phpraha

Recommended Posts

Zdravím, zcela mi na Prestě 1.3.6 vyhovuje modul Free block, v pohodě jsem jej přesunul z levého sloupce do pravého, ale dokázal by mi někdo poradit jak dostat do Presty tento modul např. 3x? Moc díky předem. phpraha :red:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, zcela mi na Prestě 1.3.6 vyhovuje modul Free block, v pohodě jsem jej přesunul z levého sloupce do pravého, ale dokázal by mi někdo poradit jak dostat do Presty tento modul např. 3x? Moc díky předem. phpraha :red:


-zkopírovat adresář freeblock
-přejmenovat adresář (např.freeblock2)
-přejmenovat soubory:
freeblock.tpl > freeblock2.tpl
freeblock.php > freeblock2.php
-v souboru freeblock2.php opravit všechny výskyty freeblock, Freeblock a FreeBlock na freeblock2, Freeblock2 a FreeBlock2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ahoj, snažím se upravit modul Cashondeliveryplus tedy modul dobírky s návazností na dopravce upravit tak, abych ho mohl nahrát do shopu ještě jednou, přejmenoval jsem všechny odkazy na Cashondeliveryplus1 a furt se v shopu nezobrazuje, neměl byste někdo prosím radu jak na to, nebo nemáte ho již někdo přejmenovaný? Díky moc

 

jedná se o tento modul http://prestahost.eu/prestashop-modules/cs/21-dobirka.html

Mě se stáhnul jako Cashondeliveryplus a nevšiml jsem si, že se jmenuje jinak :-)

Edited by subpage (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

měl bych na vás prosbu. Podařilo se mi přejmenovat a zduplikovat modul platby na dobírku s návazností na dopravce a podruhé ho nainstalovat akorát se mi vyskytl problém a to, že když přiřadím modulu dopravce, přiřadí se ti samí dopravci i u druhému modulu... neporadil by mi někdo co tam ještě upravit aby tyto dvě kopie byly na sobě nezávislé?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...