Jump to content

odswierzenie .tpl przez ajax


design4VIP

Recommended Posts

witam, pytanie do "zawodowcow"
zrobilem modul z dynamiczna trescia. wszystko fajnie, wyswietla sie, dziala jak nalezy. tylko...modul dziala na zasadzie odliczania. odlicza pewne interwaly czasowe i po osiagnieciu '0' ma zmienic zawartosc. ajaxa mam calego zrobionego, po '0' przeladowuje dane, zapisuje nowe elementy do bazy itp. tylko jak zrobic zeby w czasie rzeczywistym pokazaly sie na stronie. najlepiej... jak odswierzyc .tpl a od strony ajaxa.
z gory dzieki za wszelkie sugestie

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie za cholere nie moge zrozumiec dzialania tego fetch... co bym nie kombinowal korzystajac z dziesiatek tutoriali czy przykladow to zawsze wyswietla mi zamiast szablonu z fetcha to pelen listing kodu kontroleta .php

Co i gdzie robie nie tak? Jak to w ogole dziala tak na chlopski rozum? Bo tez za bardzo dalej nie wiem jak dzieki temu milby sie ten szablon odswierzyc 😕

Link to comment
Share on other sites

dzieki wielkie za zalacznik, przegladajac go na pewno wiele wytlumaczyl ;) troche nie w tych miejscach sie obracalem z fetchem co powinienem :D takze jeszcze raz dzieki. otworzyl mi troche oczy.

ale... podinstalowalem twoj modulik (troche js sialo bledow, porpawilem) i zachowanie jest podobne do tego co uzyskiwalem wczesniej. mianowicie zamiast HTML wywala zrodlo (screen w zalaczniku) i teraz pytanie, czy to cos po mojej stornie? serwer, presta?

Clothes_-_2019-03-24_15.06.16.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...