Jump to content
  • 0

Wdrożenie RODO


world4players

Question

Witam, mam preste na 1.7.5.1. Pobralem oficialna wtyczke ktora byla darmowa. Czy ona w 100% wystarcza do pelnego wdrozenia? Doinstalowalem tez jakas darmowa wtyczke do informacji o ciasteczkach. Czy cos jeszcze powinienem dodac? Nie chcialbym wydawac na to pieniedzy a nawet jesli juz taka potrzeba by byla to nie jakies kolosalne sumy.

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To wszystko mam tylko chodzi mi o sama strone by teraz tutaj wszystko gralo by zaden sie klient nie doczepil i nie zglosil. Bo juz rozne sytuacje slyszalem. To te moduly co mam wystarcza? Dodam ze mam rowniez logowanie po przez fb lub google. Przy takim logowaniu niestety klient nie zaznacza zadnych checkboxow w zwiazku z danymi itp. Dopiero moze zaznaczyc przy wypelnianiu reszty danych w ustawieniach

Link to comment
Share on other sites

  • 0
26 minut temu, fateofangel napisał:

Za RODO nie poleciała jeszcze żadna kara a już niebawem rocznica

Lepiej dmuchać na zimne ;) nie chciałbym sytuacji by to akurat na mnie trafiło. A znając takich ludzi co potrafią przyjść do banku założyć konto i nie chcą dać dowodu osobistego bo RODO nie jest mało. (chodzi o upierdliwych i lubiących się doczepiać do byle g*wna)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...