Jump to content
Gloo

MYPRESTA KONTAKT

Recommended Posts

Temat znów niestety muszę powtórzyć.

Obsługa z mypresta nie odpisuje na maile i na wiadomości z czatu.

Ma ktoś może nr tel?

• Haha 1
  • Confused 1

Podbijam.

Ma ktoś kontakt do mypresta.eu ?

Btw. nie polecam firmy 😣

Totalna olewka z ich strony. Na e-male odpowiadają z mega opóźnieniem. Przy rejestracji nie wchodził mi nr NIP wstawiłem nr tel. Wystawili automatycznie fakturę na niepoprawne dane z VAT 23% zamiast 0 skoro to wewnątrz unijne. Poprawiłem dane do faktury w panelu klienta. Na wielokrotne prośby o korektę/wystawienie poprawnej faktury VAT odpisali że się tym zajmą by na końcu powiedzieć że to jest niemożliwe. Nie możliwe poprawienie faktury!

Jedynie developer od szablonu sprawnie odpowiada i pomaga.

U mnie to samo.

Muszę się z nimi skontaktować aby poprawili fakturę bo jest źle wystawiona z ich winy, a brak odzewu...

W przypadku zakupionej usługi było podobnie.

Nie kupujcie u nich bo potem zostaniecie sami z problemem.

nic nie poradzisz to nie oni tylko jeden koleś, co jakis czas pojawia sie na forum a resztę ma w dupie, po kolejnych wpisach widze że moge ci doradzić jedno - piszesz oficjalne pismo listem poleconym DW lokalny Urząd Skarbowy. U mnie wyciął numer z mega opóźnieniem wystawienia Fv o którą trzeba było sie dopraszać. Też nie polecam a swoją droga na przełomi kilku miesięcy więcej jest watków o nim niż o powtarzających się problmeachw preście :)