Jump to content
  • 0
world4players

Zmiana napisu "oprogramowanie prestashop" 1.7.5

Question

Posted (edited)

WItajcie, mam pytanie. Mam kupiony szablon ze sklepu. Chciałem skasować w stopce napis "© 2019 - Oprogramowanie e-sklepu od PrestaShop™". Jak tego dokonać?

Edited by world4players

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Po pierwsze jest to dział dla deweloperów i w tym dziale dyskusje powinny być techniczne więc wypadało by załączyć informacje jakie wykonałeś zmiany w kodzie i wtedy będzie możliwość ustalania dlaczego zmiany nie działają. Jeśli nie jesteś deweloperem powinieneś pisać w innych działach np. wsparcia lub w dziale ofert jeśli szukasz odpłatnej pomocy.

Po drugie zapoznaj sie z  regulaminem forum: 

Szczególną uwagę zwróć na ten punkt:

1 temat = 1 zagadnienie lub 1 pytanie
- Jeżeli masz więcej pytań, otwórz więcej nowych tematów!
- Nie zadawaj pytania w wątku, który zajmuje się innym tematem. Otwórz nowy wątek, nie ma w tym nic złego.

• 0

Dzięki za pomoc. W takim razie zaraz edytuję temat i utworzę nowy z drugim pytaniem.

• 0
1 hour ago, fateofangel said:

Ja to ukryłem w css

Tylko ukrycie w css powoduje że nadal jest to wczytywane i widoczne w kodzie strony, ukrywanie małych elementów nie odciąży znacznie strony ale przy większych już lepiej zdecydowanie jest je usuwać.

• 0
28 minut temu, fateofangel napisał:

Niedługo bede zabieral sie za edycje stopki to poszukam tego

Ja zmienilem po prostu na swoj napis. Zamiast prestashop podalem moja nazwe strony i link zmienilem tez na moja strone a nie do strony presty.

• 0
30 minut temu, fateofangel napisał:

więc to jest jakiś konfigurowalny moduł?

Nie, musisz edytowac plik szablonu. Jutro powiem ci gdzie on sie znajduje bo aktualnie nie jestem przy kompie

• 0
Posted (edited)

@fateofangel

/twój_motyw/templates/_partials/footer.tpl 

I tam edytujesz: 

{l s='%copyright% %year% - Ecommerce software by %prestashop%' sprintf=['%prestashop%' => 'PrestaShop™', '%year%' => 'Y'|date, '%copyright%' => '©'] d='Shop.Theme'}

Edited by world4players
  • Like 1

• 0

Znalazłem to wczoraj ale szczerze mówiąc nie bardzo kumam jak to się przekłada na to co się wyświetla sczegolnie to po tym sprintf=, mozesz podac przykład jak to zedytowałeś u siebie? Ostatecznie po prostu to wywale

• 0
2 godziny temu, fateofangel napisał:

Znalazłem to wczoraj ale szczerze mówiąc nie bardzo kumam jak to się przekłada na to co się wyświetla sczegolnie to po tym sprintf=, mozesz podac przykład jak to zedytowałeś u siebie? Ostatecznie po prostu to wywale

Wystarczy ci ss ze strony jak to wyglada dla wszystkich? Czy chcesz linijke z pliku po edycji?

• 0
9 godzin temu, fateofangel napisał:

sprintf=

php.net/manual/en/function.sprintf.php

• Thanks 1

• 0

Jeszcze jedna kwestia, stopke trzeba zmienic odzielnie dla realizacji zamowienia THEMENAME/temaplets/checkout/_partials/footer.tpl

🗣️