Jump to content
  • 0

jak ustawis 2 statusy w jednym zamowieniu


kaga

Question

Witam,

w jednym zamowieniu mam produkty, ktore sa dostepne i takie, ktorych nie mam i nie bede szybko miec. Czy jest opcja w prescie, zeby rozdzielic to zamowienie i czesc produktow odhaczyc jako wyslane, a czesc przesunac do backorder?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W ustawieniach musisz włączyć zezwolenie na zamawianie produktów niedostępnych, następnie masz opcje "przedłużona dostawa" po jej aktywacji klient zobaczy checkbox z pytaniem czy chce czekać z wysyłką całości zamówienia, jeśli nie to zostanie ono rozbite na 2.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

bardzo Ci dziekuje!

Mam tak ustawione, co prawda klientowi nie pojawia sie checkbox i nie rozbija automatycznie zamowienia (bede wdzieczna za info, gdzie to ustawic). Mi bardziej chodzi o jeszcze inna kwestie. Mam w ofercie rzeczy, ktore moge miec w ciagu3 dni, 2 tygodnia albo nawet 3 miesiecy. Sa klienci, ktorzy po prostu czekaja 3 mies, ale sa tacy, ktorzy 2 tyg poczekaja, ale 3 miesiecy juz nie. Czy jest opcja, zeby ja z poziomu panelu np. ustawila produkty z 3mies oczekiwaniem jako backorder. A te z np. 2 tyg zostawila i wyslala plus oczywiscie jakis mail do tego?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...