Jump to content
  • 0

[1.7.5.1] Problem z wyszukiwaniem produktów


Inkton

Question

Cześć. Mam problem z wyszukiwaniem produktów w wyszukiwarce sklepu, w sumie z tego co czytam to nie ja jeden. Czy ktoś zna działający sposób na naprawę tego stanu? Wpisując "mot" powinien już pojawić się motocykl, ale pojawia się dopiero po wpisaniu całego wyrazu. Tak jest również z innymi tytułami. Wszystko mam ustawione standardowo, wyszukiwanie po 3 znakach itd. Próbowałem modyfikować plik search wg. rozwiązać z forum, ale nigdy to nie zadziałało. Zazwyczaj wygląda to tak jak na screenie.
RM7Ei9.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 hour ago, Piotr Kaczor said:

2EQIFdbkG6.gif.5f6c0d9a7a33b3927aaca21e07826d3b.gif

Kurcze, "u mnie działa"?

Zgadza się, teraz już jest ok, na angielskim forum napisali mi żeby wyłączyć w ustawieniach "Wyszukaj dopasowując zakończenia słowa"
Teraz wszystko śmiga. Dzięki za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
24 minutes ago, krzysiuus said:

Hmm wygląda to jakby był gdzieś niedomknięty nawias, zacząłbym od tego. 

Na angielskim forum kazali przebudować indeks po podmianie pliku search i teraz jest ok, ale nadal mam problem z wyszukiwaniem. Najprostszy przykład. Mam taki przedmiot, który nazywa się stół Bizantyński i po wpisaniu w wyszukiwarkę BIZ powinno go już łapać, a tego nie robi. Jak mam to zmienić. Mam tak z wieloma przedmiotami i obchodzę to ręcznie dodając aliasy czy jak to się tam nazywa. Przykładowo mając Korzeń wpisywałem Kor i nic, wpisywałem Korz i nic, nawet korze i nic. Dopiero po wpisaniu korzeń łapało co jest bez sensu. Musiałem ustawić to ręcznie żeby już po Kor łapało korzeń. Jak temu zaradzić?

https://shekina.eu/pl/

Edited by Inkton (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...