Jump to content

Faceted search 1.7


Maggie

Recommended Posts

Kategorije so določene, filtri aktivirani, obnovitev cen in indeksiranje atrubutov sem naredila. Izdelkov še vedno ne prikazuje.
Hvala za odgovor. Še kakšen predlog?

Lp., Maggie

 

www.maggie.si
www.sveder.si
www.amb.si

 

 

 

 

 

 

amb1.JPG

amb2.JPG

amb3.JPG

Link to comment
Share on other sites

Res je, sem dala zalogo in zdaj jih prikazuje. Nikjer nimam zaloge, pa vse normalno prikazuje, razen atributov. Hvala ti, ena težava je rešena :).
Mogoče veš kateri fajl določa velikost črk pri podrobnostih izdelka in imenu izdelka? Drugje sem našla, tu pa še ne.

Lp., 
Maggie

velike crke2.JPG

velike crke1.JPG

Link to comment
Share on other sites

:) bo kar držalo da je ponavadi hudič v podrobnostih.

 

Glede tekstov:
to se ponavadi ureja v datoteki: https://www.amb.si/themes/classic/assets/css/theme.css

Ime teksta na strani kategorije se zagotovo, vendar pa je treba paziti, ker privzeta preobleka ne omogoča custom CSS urejanja ti bo spremembe v zgornji datoteki vedno znova povozilo. Najbrž bi se dalo to rešiti z override, ampak na to se najbolje ne spoznam. Nisem programer, samo css znam poiskati in ga spremeniti.

Css pogledaš tako da v Cromu klikneš točno na zadevo ki jo hočeš pogledati z desnim klikom in nato POGLEJ in ti označi tisto vrstico css ti je za dotični del zaslonaimage.thumb.png.0671c74b2d08709d9cd7942087a633db.png

Upam da se boš znajda. Datoteko pa lahko urejaš z katerimkoli urejevalnikom besedil ali pa če greš preko Cpanela do te datoteke in jo z njihovim urejevalnikom spremeniš. je pa vedno priporočljivo željeni del najprej testirati v Cromu in ko ti je všeč greš spreminjat dejansko kodo

lp

martin

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...