Jump to content

layered filter


panoskou

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Σε έκδοση 1.6.1.6 δεν μου λειτουργεί σωστά μόνο το φίλτρο με τα μεγέθη. Για παράδειγμα αν ψάχνω 40 νούμερο παπούτσι μου φέρνει και παπούτσι που δεν έχει διαθεσιμότητα σε νούμερο 40. 
Αυτό παρουσιάστηκε πριν λίγες ημέρες που έκανα κάτι ενημερώσεις (προσπάθησα να κάνω reset το module: Layered navigation block άλλα δεν έφτιαξε).
Έχετε καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όταν λες reset, εννοείς επαναφορά μέσω backup? Το πρόβλημα υπάρχει στο ιδιο το φίλτρο, αρκετά 1.6 eshops έχουν πρόβλημα. Μπες back office και δες αν όντως ειναι ενεργό

Link to comment
Share on other sites

On 3/14/2019 at 12:06 PM, helpdeskED said:

Όταν λες reset, εννοείς επαναφορά μέσω backup? Το πρόβλημα υπάρχει στο ιδιο το φίλτρο, αρκετά 1.6 eshops έχουν πρόβλημα. Μπες back office και δες αν όντως ειναι ενεργό

όχι του έκανα reset , την επιλογή που σου δίνει το module στο backoffice. Ενεργό το βλέπω το φίλτρο στο backoffice. 😕

Link to comment
Share on other sites

1. πάρε backup του site (για παν ενδεχόμενο)

2. Εφόσον το update δεν σε βοήθησε, Κάνε επαναφορά του module μέσω back up agent στην προηγούμενη λειτουργική κατάσταση. Μην γυρίσεις όλο το site, μόνο το φάκελο του module. Κατά αυτό τον τρόπο θα διατηρήσεις όποιες άλλες αλλαγές έκανες μετέπειτα, πλην του block layered.  Αν δεν καταφέρεις κάτι, στείλε pm να σου στείλω το δικό μου module για δοκιμή 😉

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...