Jump to content

Duży sklep na PrestaShop 1.6


VuQ

Recommended Posts

Witajcie,

szukam odpowiedzi na pytanie czy Presta 1.6 uciągnie mi w miarę sensownie duży sklep ~500 tyś produktów ze 100 zamówieniami dziennie, postawiony na dość mocnym dedyku.

Czy są dodatki zwiększające wydajność np. search-a, albo dające możliwość indexów pełnotekstowych?

Znacie takie duże wdrożenia, aby sobie można było kliknąć?

 

Dzięki wielkie za pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

@VuQJak jesteś bliżej 1.6 to bardziej polecam Thirtybees który naprawił ogromną ilość bolączek oryginału (to jest 1.6 tylko na osobnym projekcie) - sam czasami sprawdzam czy jak mam problem to nie ma rozwiązania w thirtybees i kopiuje je do siebie :)  Wszystkie moduły z 1.6 działają z Thirtybees. Co do pytania autora - są dodatki do wyszukiwania które umożliwiają podpięcie elastic search pod prestę. Niestety nie powiem więcej bo aż na takim poziomie nigdy nie byłem by zajmował się indeskami pełnotekstowymi. Są również inne moduły do wyszukiwania pod prestę które na prawdę szybko działają nawet na dużych bazach ale niestety wypadła mi nazwa z głowy, ktoś kiedyś opisywał ten projekt na Youtubie. 

Jest również rozwiązanie od @Daresh do wyszukiwania 

 

Edited by hakeryk2 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, hakeryk2 said:

Jak jesteś bliżej 1.6 to bardziej polecam Thirtybees który naprawił ogromną ilość bolączek oryginału (to jest 1.6 tylko na osobnym projekcie). Co do pytania autora - są dodatki do wyszukiwania które umożliwiają podpięcie elastic search pod prestę. Niestety nie powiem więcej bo aż na takim poziomie nigdy nie byłem by zajmował się indeskami pełnotekstowymi.

Dziękuję, przyglądnę się Thirtybees. No i poszukam dodatków - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...