Jump to content

Szukam firmy do wykonywania importów xml i excel


Sylwia

Recommended Posts

Czy ktoś ma sprawdzoną firmę do wykonywania import plików lub stanów magazynowych xml lub excel  ? Presta 1.7

ja nie polecam:
firma  x13 - na jeden plik czekaliśmy dwa miesiące. od 15 stycznia nie mogę doprosić się istotnej poprawy w wyświetlaniu cen produktów. Zdanie podsumowujące firmę "Nie mam teraz czasu, kupuje glazurę - proszę wysłać emalia wieczorem"  .....kilka tygodni później nadal czekam na poprawki


firma europasaż - plik wykonali prawie w terminie niestety nie umiemy sami go wprowadzić i tutaj nawet nie zdążyłam się dopytać o usługę pomocy technicznej a zostałam potraktowana bardzo po chamsku. Zdanie podsumowujące firmę "to może wykonać każdy informatyk, to po co Pani do mnie dzwoni"  .....może dlatego, że potrzebuje informatyka ?

Może macie firmę, która wykonuje Wam importy z xml lub excel. Mam do wykonania jeszcze z 6 różnych plików i 3 poprawy działania presty.
Ważne: oprogramowanie presty mamy od września, nie mam osoby, która zajmuje się html, zatem potrzebuję współpracy na zasadzie gotowych modułów lub pełnego zainstalowania skryptów.
osoby lub firmy, która z tego powodu nie będzie mnie traktowała jak śmiecia. A może za dużo wymagam ?

Sylwia

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli moduły "z półki" zawiodą to zapraszam, siedzę dużo w importach, każdy oprogramowuję indywidualnie pod klienta i dane źródło danych, co gwarantuje dokładnie takie działanie importu jak założone.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pani Sylwio dostała Pani moduł po indywidualnych poprawkach, faktycznie chwile Pani na niego czekała.

Niestety z początkiem roku mieliśmy mocno napięty terminarz i nie wszystkie zapytania były realizowane od już.

Z tego co wiemy korzystała Pani wcześniej z modułu i importował on wszystko poprawnie (tylko chciała Pani zmienić cenę), co zostało zrobione.

Gdyby było coś do poprawy w naszym module zapraszam do kontaktu (tutaj po wysłaniu pliku, nie otrzymaliśmy maila czy o to chodziło itd).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...