Jump to content

Czy prestę mozna połączyć z subiektem?


KamilPL

Recommended Posts

9 godzin temu, webbay.pl napisał:

przez specjalistów polecanych przez firmę Subiekt GT

Po pierwsze nie ma takiej firmy, producent programu to Insert SA.

Po drugie na wskazanej stronie producenta nie są przedstawiani polecani specjaliści tylko prezentowane rozwiązania partnerski (dodatki tworzone przez firmy współpracujące z firmą Insert).

Po trzecie jak ktoś poszuka to znajdzie tam też inne rozwiązania do tego przeznaczone...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2019 o 11:59 AM, webbay.pl napisał:

Osobiście nie korzystałem z ich usług i nie mam w tym żadnego interesu. Skoro są na stronie Insert SA to musi być to sprawdzona firma zajmująca się integracjami z Prestashop. Jest to tylko moja sugestia. 

Insert nie sprawdza tych rozwiązań a oferty są od partnerów bo tylko partnerzy mogą je tam dodawać ale Insert nie ponosi odpowiedzialności za ich użycie ani w żaden sposób ich nie promuje - to tak dla jasności. Dla kolejne j jasności jest kilka stopni partnerów jak sobie popatrzycie na własne miasta zwróćcie uwagę na wyraźny podział wśród wymienionych firm widać tam że aby być wyżej na liście trzeba się czymś wykazać(spełnić odpowiednie warunki czego zazwyczaj sprzedawczykom na allegro brakuje :)) a oprócz partnerów na listach są też serwisanci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...