Jump to content
  • 0

sprzedaż na firmę


Zaneta77

Question

Cześć, mam problem.

Chcę sprzedawać niektóre produkty tylko dla klientów biznesowych, ale bez potrzeby rejestracji. Na przykład klient chce kupić jakiś produkt (ale ja decyduję, który produkt może być sprzedany tylko dla klienta biznesowego) i umieści go w koszyku - tutaj powinien być przycisk lub miejsce do wpisania NIP,
klient wprowadza numer, po czym przycisk do zrealizowania zamówienia jest aktywowany lub bez wpisania tego numeru, zamówienie nie może być zakończone. Czy ktoś może mi z tym pomóc? Czy ktoś wie, jak mogę coś takiego zrobić? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Masz luki w tym co napisałaś, bo dowolny klient wprowadzi sobie przypadkowy ciąg cyfr i co... ma mieć możliwość zamówienia danego towaru ? Bez sensu zupełnie.

To co chcesz osiągnąć (w wersji darmowej) jest możliwe, ale tylko z opcją REJESTRACJI KLIENTA BIZNESOWEGO, dla którego tworzysz np osobne foldery z produktami.

Albo opcja płatna czyli napisanie odpowiedniego modułu na zamówienie i to tylko z opcją walidiacji NIPu.  Pytanie tylko czy Ci się to opłaci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...