Jump to content
Cyc

Własne skrypty dla slidera.

Recommended Posts

Mam moduł ps_imageslider blokuje on renderowanie strony więc chciałem go zastąpić swoim http://blog.compsoul.pl/liseblog/wydajny-i-szybki-slider-na-strone-internetowa/57.html szablony już odpowiednio przerobiłem, ale w dalszym ciągu dodaje mi się ścieżka z tej funkcji:

public function hookdisplayHeader($params)
    {
        $this->context->controller->registerStylesheet('modules-homeslider', 'modules/'.$this->name.'/css/homeslider.css', ['media' => 'all', 'priority' => 150]);
        $this->context->controller->registerJavascript('modules-responsiveslides', 'modules/'.$this->name.'/js/responsiveslides.min.js', ['position' => 'bottom', 'priority' => 150]);
        $this->context->controller->registerJavascript('modules-homeslider', 'modules/'.$this->name.'/js/homeslider.js', ['position' => 'bottom', 'priority' => 150]);
    }

Jak mogę ją nadpisać aby umieścić tam swoje pliki?

Dodatkowe moje pytanie brzmi jaki jest najlepszy sposób na dodawanie plików js do skórki?

Witam,

Najlepszym sposobem dodania kodu javascript jest wrzucenie do własnego pliku:
katalog_prestashop > themes > nazwa szablonu > assets > js > i tu utworzyć plik "custom.js"

następnie w pliku :
katalog_prestashop > themes > nazwa szablonu > config > config.yml 

następnie dodać do pliku config.yml:
   js:
     all:
       - id: custom
         path: assets/js/custom.js
         priority: 320
         position: head

No nie do końca się zgodzę, gdyż to nie rozwiązuje sprawy starych skryptów slidera. Mam dołączyć skrypty slidera i ich nie używać?