Jump to content

Faceted search a kategória oldal tetején jelenik meg, hogyan tudom átteni a left column-ba?


Levi

Recommended Posts

Prestashop 1.7, a faceted search szűrő a kategória oldalam tetején jelenik meg, de én azt szeretnem ha a bal oldalt lenne. Megnéztem, és a positions-on belül  a displayLeftColumn hook-on belül van. Warehouse téma.
Ezenkivül, bekapcsoltam a Category Tree Links modult, az viszont egyáltalán nem jelenik meg a kategória oldalon.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Tudsz egy print screen-t dobni? A faceted search modul nem képes csak az oszlopokba ülni. Ha felül van akkor szerintem az nem az alap szűrőmodul lesz hanem valamilyen más (például Advanced Search 4).

Lehet, hogy nem az alap classic témát használod?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pattila01 said:

Szia!

Tudsz egy print screen-t dobni? A faceted search modul nem képes csak az oszlopokba ülni. Ha felül van akkor szerintem az nem az alap szűrőmodul lesz hanem valamilyen más (például Advanced Search 4).

Lehet, hogy nem az alap classic témát használod?

 

Szia!

Csatoltam a print screen-t.  Prestashop 1.7.4.2 es az alap faceted search modul van, v2.2.1 verzio.facetedsearch.thumb.jpg.2d76e51c52fa2735ca17893707c6855a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ez azt jelenti hogy nem a ps alap classic-ját használod. Ahogyan nézem a témád átprogramozta a modult fentre - gondolom tpl-ben és css-ben. Ebben az esetben (ha igazam van) akkor nem tudod egyszerűen megjelentetni a displayLeftColumn-ban a modult ennél a témánál. Az fog tudni segíteni aki a témát készítette, vagy (ha jól gondolom egyáltalán a kinézet alapján) az a dropshipping-es provider akitől bérled ezt az áruházat.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pattila01 said:

Ez azt jelenti hogy nem a ps alap classic-ját használod. Ahogyan nézem a témád átprogramozta a modult fentre - gondolom tpl-ben és css-ben. Ebben az esetben (ha igazam van) akkor nem tudod egyszerűen megjelentetni a displayLeftColumn-ban a modult ennél a témánál. Az fog tudni segíteni aki a témát készítette, vagy (ha jól gondolom egyáltalán a kinézet alapján) az a dropshipping-es provider akitől bérled ezt az áruházat.

Koszi a választ! Nem, ez nem az alap PS téma, Warehouse téma. Emlitettem is az poszt megirásakor. Reméltem, hogy csak én nem találtam meg a beállitások között, hogy hol kellene át tegyen LeftColumn-ba :D De akkor belemászok a tpl-be.
Köszi az infókat.

Link to comment
Share on other sites

Ezer bocsánat, most látom csak hogy tényleg írtad a téma nevét. Nem olvastam el figyelmesen, elnézést.

Amit tennék: a témabeli modules-ben lévő faceted search mappát (a benne lévő tpl-el együtt) átnevezném (mondjuk "ps_facetedsearchE"-re) így az eredeti fájlt fogja betölteni ami szerintem már megjelenik a baloldali oszlopban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, pattila01 said:

Ezer bocsánat, most látom csak hogy tényleg írtad a téma nevét. Nem olvastam el figyelmesen, elnézést.

Amit tennék: a témabeli modules-ben lévő faceted search mappát (a benne lévő tpl-el együtt) átnevezném (mondjuk "ps_facetedsearchE"-re) így az eredeti fájlt fogja betölteni ami szerintem már megjelenik a baloldali oszlopban.

Köszönön még egyszer a válaszokat.  A megoldás végül a téma beállitásokba volt. Ha valaki még találkozna ilyennel, akkor témán belül, a choose layoutnál ki lehet választani, hogy a különböző oldalakon milyen tipusu layout legyen az alapértelmezett.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...