Jump to content
safa

Prestashop Türkiye İstanbul Toplantısı- 5. toplantı 23 Şubat 2019

Recommended Posts

Merhaba,

Ben Prestashop Türkiye Temsilcisi Safa AL , düzenli olarak yaptığımım toplantıların 6. sını yine  İstanbul  da yapıyoruz, katılımlarınızı bekliyoruz.

daha önce 4 kere istanbulda bir kere izmirde yaptık her biri bir öncekinden daha zevkli ve bilgi dolu geçti. Bu toplantınında çok iyi gececeğinden eminiz.

Prestashop Türkiye 5. İstanbul Toplantısı

Bu etkinlik mevcut Prestashop kullanicilari, Prestashop'a ilgi duyan kisiler ve halihazirda e - ticaret yapan herkes icin ideal bir etkinliktir. Ayni zamanda e - ticaretle ugrasan veya ilgisi olan yazilimcilari ve tasarimciları da bu etkinligimizde gormek isteriz.

Prestashop yazılımını kullanan mağaza ve kişilerin deneyimlerini , Prestashop v 1.7.5 hakkında bilgiler ve dunyada eticaret hakkindaki son gelismeleri ve eticaret isinizi nasil buyutebileceginize dair pratik ipuclarının paylasimini kapsayacaktir.

Konuşmacı : Safa AL (Prestashop Türkiye Temsilcisi)
Toplantı süresince Prestashop Ürün girişi ,Seo ayarları , Modül tanıtımları ve ileri seviye olarak örnek modul yazılımı yapılacaktır.
Toplantı Odası Konum için.
Arya Plaza
Esentepe Mahallesi, 17, Keskin Kalem Sk., 34394 Şişli/İstanbul

Safa Bu etkinliği yapalı iki ay olmuş. Baş tarafa pinlemenin ne anlamı vat. Zamanı geçmiş. Olmuş bitmiş. Rica ediyorum, unpin yapar mısın lütfen...

mahmut , Bir sonraki toplantının tarihi kesinleşene kadar sabit kalıyorki , insanların meetup gurubundan haberi olsun diye,

Mahmut? 

Uğur Abin ben Safa. Ben yazdım sana...

Tamam öyle olsun o zaman...