Jump to content

prechod na vyššiu verziu


vito2

Recommended Posts

prosím o radu, chcel by som spustiť svoj prvý eshop v prestashope, no váham, či čakať na verziu 1.4, či dať 1.3.7. Neviem totiž, ako potom neskôr prebieha presun na vyššiu verziu, nie je s tým problém? Nemôžu byť problémy s údajmi - s databázou? určite ste už aktualizovali niekedy na vyššiu verziu, neboli s tým problémy? Nič sa Vám "nestratilo"? Nemuseli ste nič pracne dávať odznova?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Presta nieje až tak zložitá na aktualizáciu. Stačí prekopírovať pár zložiek ako je písané v manuále aktualizácie a potom len spustiť poces aktualizácie. Nieje to nič zložité, keď nepočítam kopírovanie zložiek s obrázkami a podobne do novej verzie tak aktualizácia zaberie 2-3 minútky.

Link to comment
Share on other sites

chcem sa opýtať, môžem použiť českú a pri importe písať, že je sk, alebo použiť českú a všade uviesť, že je česká, musím? A postupne si ju prekladať? Má to nejaký vplyv na kódovanie, ak použijem českú a postupne si ju upravím?

Link to comment
Share on other sites

takže dá s apoužiť aj staršia jazyková verzia? Tak to som nevedel. Všetko pôjde, akurát keď niekde nebudú preklady, bude to po anglicky? A aj keď vymažem angličtinu ako jazyk a nechám iba slovenčinu? Ostanú mi anglické preklady ako doteraz?

Link to comment
Share on other sites

takže dá s apoužiť aj staršia jazyková verzia? Tak to som nevedel. Všetko pôjde, akurát keď niekde nebudú preklady, bude to po anglicky? A aj keď vymažem angličtinu ako jazyk a nechám iba slovenčinu? Ostanú mi anglické preklady ako doteraz?


Nejak tak :) ale keď nemusíš mazať celkovo angličtinu tak ju nemaž (pre istou), aj ja ju tam mám a je len deaktivovaná.
Ja by som sem pridal slovenčinu na prestu 1.4 len teraz natom ešte robím nakoľko robím známej e-shop tak dokončujem ten preklad
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...