Jump to content

W jakiej tabeli są tłumaczenia


KamilPL

Recommended Posts

Zainstalowałem płatny szablo. Częściowo był przetłumaczony. Część słów samodzielnie spolszczyłem w panelu. Mam jednak problem z kilkoma frazami które pomimo wstawienia polskiego odpowiednika i zapisaniu nie podmieniają się . Sprawdzałem na innych komputerach więc problem ewidentnie w skrypcie / zmianie w SQL.

W jakiej tabeli mam szukać tłumaczeń by samodzielnie ręcznie zmienieć angielskie słowa na polskie.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, KamilPL said:

Mam jednak problem z kilkoma frazami które pomimo wstawienia polskiego odpowiednika i zapisaniu nie podmieniają się

Sprawdź przede wszystkim czy dana fraza nie występuje kilka razy w tłumaczeniach, może przetłumaczyłeś jedną frazę, a jeszcze niżej gdzieś ona występuje dodatkowo, sam kilka razy się tak pogrzebałem i traciłem czas. Pliki tpl masz w themes/nazwa_tematu/, albo w themes/nazwa_tematu/modules/nazwa_modułu/ ewentualnie bezpośrednio w module: modules/nazwa_modułu.

Jeszcze możesz zobaczyć w panelu admina w modułach, czy jakiś dodatkowy nie był instalowany wraz z szablonem i tam mogą jeszcze być tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam,

Mam dokładnie taki sam problem.
Mimo przeszukania wszystkich plików z tłumaczeniami (dosłownie ściągnąłem wszystkie i przeszukałem po frazie), nie znalazłem frazy do przetłumaczenia,
wszystko wygląda prawidłowo. A jednak dwa elementy mam po angielsku i z Chiny nigdzie nie mogę znaleźć dlaczego.
Dodam, że również mam zainstalowany theme. Sprawdzałem w tłumaczeniach oryginalnych, jak i w katalogu modułu.
 

translation.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...