Jump to content

[Themeforest] Zwrot pieniędzy.


raf30al

Recommended Posts

Witam czy ktoś może orientuje się czy można prosić o zwrot pieniędzy za szablon, ze względu na nie zadowolenie?

Tzn kupiłem szablon wgralem na serwer szablon ma problem z działaniem, napisałem email do supportu odpisali po dwóch dniach, że potrzebują FTP i dane do PA więc im podalem minęły kolejne dwa dni odpisali, że naprawili szablon, super się nawet ucieszyłem więc zaczynam robić zmieniam grafiki na swoje szablon znowu się rozjechał pisze, do nich, żeby mi to znowu naprawili i zadałem pytanie czy faktycznie ten szablon jest zgodny z prestashop 1.7.5.0 po dwóch dniach odpisali, że zgodny i tyle nawet nie naprawili ani nic więcej nie odpisali i to juz tak trwa 1.5 tygodnia, nie mam zamiaru znowu czekać do poniedziałku. Czy jest możliwość zażądania pieniędzy ??  niżej podaje błędy jakie wyświetlają się na stronie może wy wiecie o co chodzi jak support olewa sprawe....

tu link do szablonu który zakupiłem

https://themeforest.net/item/lazio-multipurpose-responsive-prestashop-theme/20131275

Jeżeli w panelu admina wyłącze tryb debugowania strona się załaduje, ale tylko górne menu cała reszta się nie ładuje.


Whoops, looks like something went wrong.
(1/1) ContextErrorException

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
in posstaticblocks.php line 125
at posstaticblocks->hookDisplayNav(array('smarty' => object(SmartyDevTemplate), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1))in Hook.php line 966
at HookCore::coreCallHook(object(posstaticblocks), 'hookdisplayNav', array('smarty' => object(SmartyDevTemplate), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1))in Hook.php line 351
at HookCore::callHookOn(object(posstaticblocks), 'displayNav', array('smarty' => object(SmartyDevTemplate), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1))in Hook.php line 903
at HookCore::exec('displayNav', array('smarty' => object(SmartyDevTemplate), 'cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => 1), null)in smarty.config.inc.php line 165
at smartyHook(array('h' => 'displayNav'), object(SmartyDevTemplate))in SmartyLazyRegister.php line 83
at SmartyLazyRegister->__call('smartyHook', array(array('h' => 'displayNav'), object(SmartyDevTemplate)))in 2feb5101c3c95f886e96bf839efd154b2f3695fd_2.file.header.tpl.php line 73
at Block_19421467995c5c61c34eb1a2_75822726->callBlock(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 248
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->callBlock(object(Block_19421467995c5c61c34eb1a2_75822726), object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 184
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->process(object(SmartyDevTemplate), object(Block_19421467995c5c61c34eb1a2_75822726))in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 156
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->instanceBlock(object(SmartyDevTemplate), 'Block_19421467995c5c61c34eb1a2_75822726', 'header_nav')in 2feb5101c3c95f886e96bf839efd154b2f3695fd_2.file.header.tpl.php line 31
at content_5c5c61c34edac4_94549374(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_resource_base.php line 123
at Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_compiled.php line 114
at Smarty_Template_Compiled->render(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_template.php line 216
at Smarty_Internal_Template->render()in smarty_internal_template.php line 385
at Smarty_Internal_Template->_subTemplateRender('file:_partials/header.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl', 0, 3600, array(), 0, false)in d2ebe455185f2768f4136d18b61fd6ed60494308_2.file.layout-both-columns.tpl.php line 221
at Block_20907688115c5c61c344abf3_67203317->callBlock(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 248
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->callBlock(object(Block_20907688115c5c61c344abf3_67203317), object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 184
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->process(object(SmartyDevTemplate), object(Block_20907688115c5c61c344abf3_67203317))in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 156
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->instanceBlock(object(SmartyDevTemplate), 'Block_20907688115c5c61c344abf3_67203317', 'header')in d2ebe455185f2768f4136d18b61fd6ed60494308_2.file.layout-both-columns.tpl.php line 62
at content_5c5c61c3455109_03845444(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_resource_base.php line 123
at Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_compiled.php line 114
at Smarty_Template_Compiled->render(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_template.php line 216
at Smarty_Internal_Template->render()in smarty_internal_template.php line 385
at Smarty_Internal_Template->_subTemplateRender('layouts/layout-both-columns.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl', 0, 3600, array(), 2, false, null, null)in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 125
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->endChild(object(SmartyDevTemplate), 'layouts/layout-both-columns.tpl')in 27ea591dbe8ee00703f838fe29a42ac950448664_2.file.layout-full-width.tpl.php line 42
at content_5c5c61c342cd41_19236955(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_resource_base.php line 123
at Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_compiled.php line 114
at Smarty_Template_Compiled->render(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_template.php line 216
at Smarty_Internal_Template->render()in smarty_internal_template.php line 385
at Smarty_Internal_Template->_subTemplateRender('layouts/layout-full-width.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl', 0, 3600, array(), 2, false, null, null)in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 125
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->endChild(object(SmartyDevTemplate), 'layouts/layout-full-width.tpl')in 0b0101ae45a56f6e2c558323b6e6dd057fb442e6_2.file.page.tpl.php line 33
at content_5c5c61c3413859_78068464(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_resource_base.php line 123
at Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_compiled.php line 114
at Smarty_Template_Compiled->render(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_template.php line 216
at Smarty_Internal_Template->render()in smarty_internal_template.php line 385
at Smarty_Internal_Template->_subTemplateRender('page.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl', 0, 3600, array(), 2, false, null, null)in smarty_internal_runtime_inheritance.php line 125
at Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->endChild(object(SmartyDevTemplate), 'page.tpl')in 630f99fa1f03ea4a717b8491de72efd30d2a43f1_2.file.index.tpl.php line 33
at content_5c5c61c33f9f29_20806493(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_resource_base.php line 123
at Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode(object(SmartyDevTemplate))in smarty_template_compiled.php line 114
at Smarty_Template_Compiled->render(object(SmartyDevTemplate))in smarty_internal_template.php line 216
at Smarty_Internal_Template->render(false, 0)in smarty_internal_templatebase.php line 232
at Smarty_Internal_TemplateBase->_execute(object(SmartyDevTemplate), null, 'layouts/layout-full-width.tpl', null, 0)in smarty_internal_templatebase.php line 116
at Smarty_Internal_TemplateBase->fetch('index.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl', null, false, true, false)in SmartyDev.php line 40
at SmartyDev->fetch('index.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl')in FrontController.php line 682
at FrontControllerCore->smartyOutputContent('index.tpl')in FrontController.php line 666
at FrontControllerCore->display()in Controller.php line 301
at ControllerCore->run()in Dispatcher.php line 509
at DispatcherCore->dispatch()in index.php line 28

 

Link to comment
Share on other sites

raczej w twoim wypadku to juz tylko dobra wola TF. poniewaz.... jak sam pisales szablon w formie sprzedazowej po naprawach dzialal zadowalajaco. dopiero Twoje poprawki go rozwalaja, wiec sprawa oczywista jak dla mnie... to Ty popelniasz jakies bledy i one rozwalaja szablon. tylko teraz pytanie co robisz nie tak.... wskazany blad odnosi sie do modulu staticblock, czyli modulu budujacego szablon (tworzacego i zarzadzajacego hookami). najprawdopodobniej w ktoryms hooku masz jakis niepasujacy do niego modul, ktory powoduje bledy, lub... jakiegos brakuje, cos za duzo usunales. nie chce mi sie czytac calego bledu, ale... cos narozrabiales i nie wyglada to w kontekscie calej Twojej wypowiedzi na wine szablonu (czyt. ThemeForest)

Link to comment
Share on other sites

@Up, żle napisałem w pierwszym poście, od początku był błąd taki jaki jest teraz napisałem do supportu naprawili mi to, następnie zmieniłem taki bannerek z boku w panelu admina na swoj bannerek z odnosnikiem do podstrony wszystko działało super, ale tak przeglądaająć szablony które kupiłem stwierdziłem, że 5 szablon w lazio theme bardziej mi odpowiada do branży mojego sklepu, więc zmieniłem w szablonach strone główną na na nr 5 bo w zakupionych szablonach mam 8 do wyboru stron głównych, i znowu ten sam błąd.  Wiec tu mojej winy nigdzie nie ma skoro zakupiłem szablon z 8 stronami głównymi to chyba co jakiś czas moge sobie zmieniać strone główną.

Dodam, że pracuje na nowym sklepie, nie na update ze starej wersji do 1.7.5.0  i na sklepie nie ma żadnych produktów czystka instalacja presty.

 

Próbowałem zmieniać serwer na każdym to samo jest.

Edited by raf30al (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

to tez nie tak, ze strone glowna zmieniasz sobie kiedy chcesz i ile razy chcesz. nie zapominaj, ze presta, a przede wszystkim strona glowna, ma budowe modulowa, czyli budowana jest przede wszystkim z modulow. kazda taka strona glowna ma swoje uporzadkowanie tych modulow, czyli kazdy modul musi znajdowac sie w odpowiednim hook, a co najwazniejsze, jezeli tych modulow jest w tym hook jest wiecej to musi byc zachowana ich kolejnosc itp. moze zmieniajac wspomniany banerek nie zachwoales jego wielkosci, usunales jakies tagi wplywajace na uklad bootstramp.... popelnionych bledow, ktore spowoduja rozjechanie szalonu moze byc wiele. podaj linka do twojego sklepu to bedzie prosciej wskazac ewentualne bledy

Link to comment
Share on other sites

www.dearhome.pl

 

Teraz napisali, że naprawili spoko nic nie robie wchodze w jakikolwiek produkt wyskakują te błędy stronę główną naprawili, a reszta rozwalona, więc jak tu nie prosić o zwrot pieniędzy? Mam czystą preste nawet nic nie robie a szablon nie działa.

Link to comment
Share on other sites

no to  w takim razie musisz zlozyc kolejna reklamacje. opisac co nie dziala itp. ewentualnie mozesz juz na tym etapie napisac, ze w razie kolejnych bledow wysetpujacych w szablonie, ktore nie zostana naprawione bedziesz chcial zwrotu pelnego swiadczenia itp. dobrze jakby to bylo opisane zebys mial na kolejne, ktore ewentualnie sie pojawia bledy podkladke.

ogolnie ciezko jest o zwroty za rzeczy, ktore mozna kopiowac, powielac itp. analogicznie masz z nosnikami danych (kasety :), CD, DVD itp...). nawet jak zakupisz porysowana w oryginalnie zapakowanym etui, malo ktory sklep uzna reklamacje. ewentualnie wymiane, ale rzadko zwrot pieniedzy.

Link to comment
Share on other sites

Szablon zakupiłem dwa tygodnie temu support aby odpisuje 1 email na dwa dni, bardzo ciężki kontakt. Myślałem, że skoto kupuje szablon z prawie 80$ to wszystko gra na cacy. Mi nie zależy na zwrocie pieniędzy po prostu chce, żeby działał ten szablon jak powinien. Będe mieć około 800 produktów chce żeby wszystko chodziło jak najlepiej. 

 

A może to wina, presty najnowszej 1.7.5.0??  dodam też że sklep instalowałem przez Serwerowy instalator a nie przez ręczne wgranie sklepu na serwer

 

A tak btw. może wie ktoś gdzie najlepiej kupić szablon? gdzie nie będzie takich krzaków,

I jakiś hosting dla presty może wezmę na test inny serwer i zobacze czy tam będzie działać. Aktualnie korzystam z www.zenbox.pl

Edited by raf30al (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tak na przyszłość:

 

Jeśli znajdziesz jakikolwiek błąd:

najpierw skopiuj go i wrzuć do googlarki, bo odnośnie funkcji count() dostaniesz przynajmniej kilkadziesiąt odpowiedni gdzie na pierwszym miejscu problem leży w wersji php :)
wrzucasz w google 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable prestashop 1.7.5 

 i posypią się odpowiedzi :) 

Link to comment
Share on other sites

jak płaciłeś za pomocą paypal to sprubuj z aich pomoca zgłośc sprawe opisz wszytsko załacz maile opisz czasy odpowiedzi i czekaj mi sie udało dwa razy raz z chińczykiem a raz z amerykańcami załatwić tak temat. ci z usa to jeszcze mnie chcieli orżnąc na 10% warości zakupu + prowizja paypl-a ale jak zglosiłem do paypala ich maile posżło jak po maśle 14 dni kasa na koncie. teraz zakupy tylko przez paypal-a robie z ełnym kontem

Link to comment
Share on other sites

Teraz kolejny błąd znalazłem wziełem sie za dodwanie produktów na sklep ale nie idzie dodać produktów bo wyskakuje komunikat "Nie można zaaktualizować danych" Gdy zmienie szablon na podstawowy Prestashop normalnie można dodać produkt...

Link to comment
Share on other sites

Wgl na tym szablonie nie idzie dodać produktu nawet te w wersji demo co sa nie idzie zaaktualizowac bo wywala błąd. No ale skoro zmieniam na podstawowy szablon i idzie dodac a po zmianie na ten co zakupiłem wywala błąd, to według mnie problem robi szablon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...