Jump to content
  • 0

Multisklep problem z przekierowaniem


kristof46

Question

Mam następujący problem. Pod pierwszy sklep jaki uruchomiłem (przykładowy adres abc.sklep.pl) podpiąłem drugi xyz.sklep.pl jako multisklep. Oczywiście żeby to działało również domena xyz jest odpowiednio podpięta na serwerze do abc. Problem w tym że sklep abc czy to z czy bez www. w adresie otwiera się poprawnie. Niestety xyz ma z tym problem. po wpisaniu www.xyz... przekierowuje mnie na pierwszy sklep a więc abc. Niestety ze względu na to że domena xyz jest podpięta pod abc nie ma możliwości żadnej ingerencji w nią. W prestashop również nic zrobić nie mogę. Mogę jedynie przestawić url na www ale wtedy jeśli wpiszemy xyz bez www to przeniesie nas na abc. 

Może ktoś byłby w stanie mi pomóc bo nie ukrywam zależy mi na tym żeby jednak url z www również otwierał się poprawnie zwłaszcza patrząc na osoby jakie kupują u mnie w sklepie 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
25 minutes ago, design4VIP said:

a w jaki sposob masz podpiete domeny pod siebie? przez 'alias' /'wskazniki domen' czy jak to roznie nazywane jest na roznych hostingach...?

Wskaźnik domen i podajże z dopiskiem alias jako typ. 

Gdzies widziałem wyjście w postaci odpowiedniego kodu w pliku htaccess ale nie wiem czy przy takim połączeniu to możliwe  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

musi byc to przekierowanie bezposrednie domeny na domene, czyli, zakladajac ze po stronie serwera masz wszystko poprawnie ustawione to pozostaje bledna konfiguracja po stronie samego sklepu.... majac tak skromne informacje ciezko podac konretna odpowiedz. porob screeny ustawien po stronie serwera oraz ustawien presty od strony multistore

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...