Jump to content
  • 0

presta 1.7 nie załącza pdf do zamówień


Ktosinka

Question

Dzień dobry,
Od razu Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE - pierwszy post z tym pytaniem przeglądarka "przetłumaczyła mi na polskawy" Stąd dodaje go raz jeszcze.

*************************

Napotkałam spory problem przy konfiguracji sklepu na presta 1.7.5.0. czysta instalka, bez żadnych cudów z zaimportowaną baza produktów i klientów z oscommerce.

W PA ustawiona jest opcja załączania faktur do wiadomości z zamówieniem dla Klienta.
Mimo tego sklep nie wysyła tych załączników ani do pierwszej wiadomości z potwierdzeniem zamówienia na e-mail klienta, ani nie ma tez wygenerowanej faktury po stronie sklepu w koncie Klienta.

Tak wygląda to na zrzutach, które załączam.

Udało mi się tylko wygenerować fakturę po zmianie statusu zamówienia - płatność przyjęta - ale pokazała się tylko w panelu Klienta po stronie sklepu. Do wiadomości e-mail nie została załączona.

Sprawdziłam to na dwóch różnych serwerach więc wykluczyłam problem po stronie hostingu....

 

Macie jakieś pomysły gdzie szukać błędu? Bardzo prosze o pomoc, czy ktoś napotkał podobny błąd i poradził sobie,  prosze o pomysły i sugestie.
Z góry dziękuję za pomoc.

panel-q.JPG

klient-1.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 2/7/2019 at 10:37 AM, Ktosinka said:

NIE było tematu! 

Rozgryzłam to.

Podzielisz się rozwiązaniem, bo mam ten sam problem. Przychodzi mi mail z linkiem do pobrania pliku, a brak maila z fakturą przy zmianie statusu na Płatność przyjęta.

Już znalazłem rozwiązanie. Można edytować co jest wysyłane przy danym statusie w Preferencje > Zamówienia > Statusy

 

Edited by bubolski
znalazłem rozwiązanie. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...