Jump to content
  • 0

Bardzo długie wczytywanie modułu "Komentarze produktu"


Slizeer

Question

Moduł: Komentarze produktu v3.6.1 - by PrestaShop
Wersja sklepu: PrestaShop 1.6.0.9 

Czas dostępu do modułu w panelu adm. jest tak długi, że pojawia się komunikat:

[PrestaShop] Fatal error in module smarty_internal_cacheresource_file:
Maximum execution time of 300 seconds exceeded

Przez to nie mogę w ogóle wejść na stronę modułu, aby sprawdzić recenzje klientów. Próbowałem kolejno: wyłączyć moduł, odinstalować moduł, opróżnić pamięć cache, zainstalować moduł na nowo. Po tym zabiegu moduł działał chwilowo, a później znów pojawiły się komunikaty o przekroczeniu czasu 300 sekund.

Czy ktoś wie, jak rozwiązać powyższy problem?

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Niestety wymagane byłyby zmiany w samym module aby tam na zapleczu wczytywało się mniej komentarzy na raz, jeżeli problem jest rzeczywiście z ich ilością.

Najlepiej w klasie ProductComment.php edytować metodę getByValidate i dodać limit wyświetlanych komentarzy, jako parametr, tak by działo się to w back-office

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spróbuj jeszcze wyczyścić cache. Moduł w tej wersji jest ok, możesz sprawdzić czy masz poprawne pliki github.com/PrestaShop/productcomments ale raczej szukałbym problemu w Twojej konfiguracji sklepu czy php (ewentualnie starej wersji - 1.6.0.9 jest mocno przestarzała).

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 2/15/2019 at 6:30 PM, hakeryk2 said:

Kiedyś miałem podobny problem ale nie mam pojęcia jak go rozwiązałem :( Nie jestem pewien ale zapytanie odnośnie komentarza wykonywało się mega długo w bazie danych pomimo odpytania jednej rzeczy.  Masz najnowszą wersję modułu? 

Tak, posiadam najnowszą wersję modu - Komentarze produktu v3.6.1 - by PrestaShop.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 2/12/2019 at 7:57 PM, Piotr K. said:

Spróbuj jeszcze wyczyścić cache. Moduł w tej wersji jest ok, możesz sprawdzić czy masz poprawne pliki github.com/PrestaShop/productcomments ale raczej szukałbym problemu w Twojej konfiguracji sklepu czy php (ewentualnie starej wersji - 1.6.0.9 jest mocno przestarzała).

Po wyczyszczeniu cache moduł włącza się poprawnie, ale po pewnym czasie problem powraca i strona z modułem nie wyświetla się (zbyt długi czas oczekiwania).
Ponowne wyczyszczenie cache rozwiązuje problem na krótki czas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...