Jump to content
  • 0

Problem z instalacją na localhost


albanov

Question

Cześć, jestem kompletnie nowy i zielony w temacie więc wybaczcie głupie pytanie, nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na mój problem.

Pobrałem pakiet prestashop i easyphp, tylko że w pakiecie jest presta 1.6. Mam folder z 1.7 ale nie mam pojęcia które foldery podmienić, żeby 1.6 zmieniło się w 1.7. W folderze jest też apka do startu, ale automatycznie wrzuca mnie na localhost z presta 1.6. Próbowałem zaminić folder "prestashop" w folderze modules ale nic to nie dało poza tym, że wyskoczył error i 1.6 też przestało działać.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, lub o wyjaśnienie krok po kroku jak zainstalować prestę na localhoście przy pomocy innych narzędzi.
Z góry dzięki za pomoc.1758467709_Beztytuu.thumb.png.6f28f627d37b6387a8d26b6c750aba29.png

Edited by albanov (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czyli ta wersja co mam jest ok, ale tylko na serwer online? Czy będę mógł później swój sklep, który przygotuję w tej wersji localhostowej? Albo po prostu mógłbyś mi podpowiedzieć w jaki folder wgrać tą wersję którą już mam aby była ona dostępna na serwerze? Miejsce na serwerze mam wykupione w mydevil. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...