Jump to content

Genererowanie pliku csv z zamówieniami - zmiana ilości miejsc po przecinku przy wartości zamówienia


Adam

Recommended Posts

Cześć Panowie

Proszę o pomoc. Chciałbym by Presta generowała plik csv z wartością zamówienia z dwoma miejscami po przecinku - w tym momencie jest to sześć miejsc.

Presta 1.7.3.2, na wersji 1.7.3.3 mam dwa miejsca - porównywałem zapytania mysql ale nie wyłapałem tam różnic.

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam

Adam

Link to comment
Share on other sites

Tak - docelowo chodziło o generowanie z listy zamówień, natomiast teraz już wiem, że z tym ciężka sprawa.

Skopiowałem zapytanie z zamówień i modyfikowałem je w Menadżerze SQL. Wstyd się przyznać bo wychodzi słaba znajomość MySQL (na razie :) ) - wystarczy dodać "ROUND(total_paid_tax_incl,2)" i otrzymujemy dwa miejsca po przecinku (oczywiście ze zmodyfikowanym tytułem kolumny - ale nie wiem czy da się to przejść).

Rozumiem, że chcąc otrzymać plik csv z odpowiednio zmodyfikowaną strukturą pod siebie, powinienem właśnie używać Menadżera SQL?

Kolejne wersje Presty generują plik z zamówieniami trochę inaczej (np. te dwa miejsca po przecinku były w innej wersji domyślnie) dlatego widzę, że tu trochę trzeba się nagimnastykować :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...