Jump to content

Problém s prekladom (Cart a Your account)


Recommended Posts

Dobry den,
chcel by som vas poprosit o radu:
prestashop mam nakonfigurovany, nahodil som slovensky preklad, lenze v castiach Cart a v hornom menu Uctu je to stale v anglictine. Cez Translation - Modules som to zmenil na slovenske vyrazy, lenze nepomohlo. To iste bolo i v ,,headeri", ten som ale natvrdo zmenil cez TPL subor na slovenske vyrazy. Problem spociva v tom, ze cez admina to nejde a ja neviem, kde a ako tento anglicky text zmenit, pozrite screen v prilohe.
Skusal som i nanovo nahodit slovensky preklad (kde to mimochodom je prelozene), lenze nic sa nezmenilo. Ostatne funguje vsetko spravne.

Vopred vam velmi pekne dakujem za pomoc!

39733_RHjcWwthHidEo1u0XmlH_t

Link to comment
Share on other sites

Nevim sice o jakou se jedna verzi PS ale nemuze byt chyba v cache souborech??? Ted nevim presne, ale Presta ve verzi 1.4 ma nekde ve smarty adresar kam si uklada nactene stranky (najdete to velice snadno podle nazvu souboru - vetsinou sama cisla) a tyto adresare bych vyprazdnil a verim ze se fraze objevi uz ve slovenstine ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nevim sice o jakou se jedna verzi PS ale nemuze byt chyba v cache souborech??? Ted nevim presne, ale Presta ve verzi 1.4 ma nekde ve smarty adresar kam si uklada nactene stranky (najdete to velice snadno podle nazvu souboru - vetsinou sama cisla) a tyto adresare bych vyprazdnil a verim ze se fraze objevi uz ve slovenstine ;-)


Teď budu střílet od boku: v koupeném tématu se mi nedařípřeložit políčko hledání a tlačítko "hledat" - pořád to mám v originále i když vše je přeloženo i TPL soubory jsou prozkoumány... No a rozhodl jsem si šablonu upravit... začal jsem smazáním všech CSS souborů a hle ono to je česky (podle OS,nebo prohlížeče)... takže tento překlad bude někde v CSS... Zkus teda prozkoumat CSS, třeba se tam něco najde... ale říkám,tohle je jenom střelba do prázdna...
Link to comment
Share on other sites

Nevim sice o jakou se jedna verzi PS ale nemuze byt chyba v cache souborech??? Ted nevim presne, ale Presta ve verzi 1.4 ma nekde ve smarty adresar kam si uklada nactene stranky (najdete to velice snadno podle nazvu souboru - vetsinou sama cisla) a tyto adresare bych vyprazdnil a verim ze se fraze objevi uz ve slovenstine ;-)


Teď budu střílet od boku: v koupeném tématu se mi nedařípřeložit políčko hledání a tlačítko "hledat" - pořád to mám v originále i když vše je přeloženo i TPL soubory jsou prozkoumány... No a rozhodl jsem si šablonu upravit... začal jsem smazáním všech CSS souborů a hle ono to je česky (podle OS,nebo prohlížeče)... takže tento překlad bude někde v CSS... Zkus teda prozkoumat CSS, třeba se tam něco najde... ale říkám,tohle je jenom střelba do prázdna...


Překlad v CSS? :wow: Jo, hledej, určitě tam něco najdeš. :-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...