Jump to content
  • 0

Ilość kombinacji w produkcie


kreatywneprojektowan

Question

Witajcie ! :)

Mam pytanie odnośnie kombinacji w danym produkcie.
Pewnie ktoś czytając mnie złapie sie za głowę, ale mam pytanie.
Po drobnych zmianach w kodzie limit kombinacji zatrzymuje mi się w granicach 870 kombinacji.
Potrzebuje dla kilkunastu produktów limitu do 1200 kombinacji.

Czy jest taka możliwość? Czy ktoś zna ewentualnie patent na obejście tego tematu inaczej? 
Ps: Jedną opcją jaką mam to zmniejszyć konfiguratora o jedno drzewko w dół co spowoduje że kombinacji będzie załóżmy 600 na produkt.

Dziękuje za udział w temacie i pomysły! 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

@Daresh co masz na myśli pisząc o konfiguratorze?  Aktualnie mamy właśnie konfigurator stworzony na zasadzie atrybutów i wariantów tak że wybieramy wariant, atrybut i pokazuje sie kolejny, ale przez to wlaśnie potrzebne jest stworzenie ponad 1000 kombinacji. Nie mam pojecia jak to inaczej stworzyć. Jedynie co przychodzi mi do głowy to rozstrzelenie najwyższej pozycji w konfiguratorze na nastęne produkty tak jak opisałem to wyżej.
Dziękuje Ci za rady i czekam na sugestie

Edited by kreatywneprojektowan
Konfigurator składa się z wyboru koloru, materiału, wymiarów oraz jeszcze jednej pozycji (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Chodzi o to, żeby ograniczyć kombinacje tylko i wyłącznie do tych atrybutów, które rzeczywiście wpływają na cenę, a resztę załatwić jakoś inaczej, na zasadzie doprecyzowania wyboru.

Jeżeli każdy atrybut wpływa lekko na cenę to słabo, ale są sytuacje, gdy można to pogrupować i np. jako atrybut do wyboru zostaje tylko grupa materiałów, a resztę można załatwić właśnie w konfiguratorze. Przykład konfiguratora jaki miałem okazję robić: https://www.conceptmeble.pl/narozniki/8970-alicja-iii-naroznik-rozkladany-z-pojemnikiem-1000000008970.html

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, Daresh said:
Quote



Dziękuje Ci za wspaniałą odpowiedź i przykład. Napisz mi na prywatnej wiadomości jeśli możesz jaki byłby koszt takiego konfiguratora

 

Edited by kreatywneprojektowan
@Daresh (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Dnia 29.01.2019 o 7:24 PM, Daresh napisał:

Chodzi o to, żeby ograniczyć kombinacje tylko i wyłącznie do tych atrybutów, które rzeczywiście wpływają na cenę, a resztę załatwić jakoś inaczej, na zasadzie doprecyzowania wyboru.

Jeżeli każdy atrybut wpływa lekko na cenę to słabo, ale są sytuacje, gdy można to pogrupować i np. jako atrybut do wyboru zostaje tylko grupa materiałów, a resztę można załatwić właśnie w konfiguratorze. Przykład konfiguratora jaki miałem okazję robić: https://www.conceptmeble.pl/narozniki/8970-alicja-iii-naroznik-rozkladany-z-pojemnikiem-1000000008970.html

Hej. Czy Twój "konfigurator" działa podobnie jak AWP?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...