Jump to content
  • 0

Sklep nie działa po aktualizacji


artes1

Question

Witam serdecznie,

Do tej pory używałem podstawowego darmowego stylu od Prestashop na wersji 1.7.2. Wczoraj zakupiłem profesjonalny, płatny szablon, który jest kompatybilny z wersją 1.7.5. Postanowiłem więc przed wgraniem nowego szablonu zaktualizować swój sklep z wersji 1.7.2 na 1.7.5 za pomocą 1 Click Upgrade. W module tym zaznaczyłem również, aby wykonać kopię plików. Zacząłem aktualizację i niestety przy samym jej końcu wyskoczyło mi kilka błędów (których niestety nie zapisałem, więc nie mam możliwości ich tu wklejenia). Pomimo tych błędów system w panelu administracyjnym pokazywał mi, że mam już wersję 1.7.5. Panel administracyjny działał normalnie, ale sklep dla użytkowników nie działał wcale, nawet na podstawowym stylu Prestashop. Następnie znów poprzez moduł 1 Click Upgrade spróbowałem przywrócić kopię zapasową, która wykonała się przed aktualizacją. Niestety, ale po tym zabiegu sklep wykruszył się całkowicie. Teraz nie działa ani front office and back office.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Jak naprawić ten problem? W jaki sposób mogę cofnąć wszystkie zmiany lub naprawić te wprowadzone?

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...