Jump to content

Edytor Szablonu dla 1.7 - czy jest coś takiego?


Mariusz123

Recommended Posts

W wersji 1.6 był bardzo fajny edytor szablonu. Ale w wersji 1.7 nie mogę tego znaleźć. Szczerze mówiąc bez edytora uważam, że 1.7 będzie się słabo rozwijać, bo system powinien być przyjazny dla użytkownika. 
Znalazłem płatne moduły do edytowania szablonów, ale przecież w poprzedniej wersji było to w standardzie. 
Jak sobie z tym radzicie?

(kodowanie pomijam, bo szkoda mi czasu na uczenie się tego od podstaw, a zatrudniać programistę, żeby mi zmienił font, czy kolor przycisków, to po prostu nie przystoi).

Link to comment
Share on other sites

Quote

 a zatrudniać programistę, żeby mi zmienił font, czy kolor przycisków, to po prostu nie przystoi).

Oj... nie wiem czy to dobre podejście :)

Jeżeli sam nie umiesz, a modułów płatnych nie chcesz instalować to... naucz się? Nie wiem za bardzo jakiej odpowiedzi oczekujesz, masz kilka opcji:
- zainwestować i kupić moduł
- zainwestować i zatrudnić kogoś kto to zrobi

- zainwestować w siebie, nauczyć się, zrobić zmiany

odpowiedz sobie sam na pytanie czy pkt 1 i 2 będą finalnie droższe od pkt 3, odpowiedz sobie na pytanie na ile cenisz swój czas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kwestia inwestycji nie jest problemem, pewnie kupie po prostu moduł (jakiś polecisz?)
czas jest dla mnie zawsze najbardziej cenny,  uczyć się kodowania oczywiście można, ale właściciel sklepu nie powinien o tym w ogóle myśleć, powinien koncentrować się na marketingu i skalowaniu biznesu, o ile jest do tego już gotowy,
chodziło mi raczej o to, że usunęli w 1.7 coś co powinno być dzisiaj standardem (theme configurator), ale może jeszcze go przywrócą? kto wie 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...