Jump to content
  • 0

Problem z kodowaniem w sklepie i ogonki


kreatywneprojektowan

Question

Dzień dobry, witajcie ! :)

Mam problem z kodowaniem w sklepie w Prestashop 1.7, a mianowicie sklep był na jednym serwerze. Zostały przegrane wszystkie pliki na komputer, a następnie na drugi serwer. Następnie baza została zgrana na komputer. Kolejno zmienione zostały URL w plikach i bazie i postawione na nowym serwerze. I wszystko działa oprócz kodowania, są krzaki na stronie od frontu jak i na zapleczu. Tylko, że na zapleczu tak jak w załączniku widać - Krzaki są w menu, ale w lewej kolumnie już nie ma ( w innej zakładce np. Klienci też pokazuje "Ilość Mężczyzn" poprawnie.) 

Proszę o pomoc. Walczę z tym już 7 godzin.

121111.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W którym miejscu to wykonać?

Jeśli chodzi o samą Prestashop to wczoraj ( załóżmy ) o 12:00 była na jednym serwerze i działało wszystko, a na drugim serwerze o 12:30 już z ogonkami. Myślę, że nie ma co tutaj aktualizować, chyba że ma Pan na myśli to, że coś się nadpisze tym sposobem?

A jest możliwość że kodowanie wynika z jakichś ustawień "na sztywno" dla domeny głównej ? Sklep jest testowany w zakladce nazwastrony.pl/SHOP/

Co do samej bazy danych to zarówno na poprzednim phpmyadmin oraz tutaj mam te same krzaczki w bazie danych, więc rozumiem że tutaj jest okej. 

Proszę nadal o propozycje i pomoc , z góry dziękuje 

Edited by kreatywneprojektowan
Zrobiłem dodatkową kopie na serwerze pierwszym i wszystko działa bez ogonków. Czyli tak: Strona była na serwerze A, po przeniesieniu na serwer B ma powyższe problemy, jednak robiąc taką samą kopie na serwer A w innym katalogu działa. Jakieś pomysły ? (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...