Jump to content
  • 0

Wyświetlanie kombinacji z zerowym stanem, nawigacja fasetowa, filtr koloru


pawpawpawpawpaw

Question

Cześć,
Posiadam produkty z kombinacjami i funkcjami. Prawie wszystkie mają zerowy stan magazynowy, bo wykonywane są na zamówienie. Gdy niczego nie filtruję, albo filtruję po funkcji, produkt mi się normalnie wyświetla na liście, ale gdy przefiltruję po kombinacji koloru, której nie mam na stanie, nie wyświetla niczego, mimo że filtr wcześniej pokazywał kilkadziesiąt produktów w tym wariancie.

Problem jest o tyle dziwny, że w internetach wszyscy mają zupełnie odwrotny problem, czyli chcą ukryć kombinacje, których nie ma na stanie. Ja chcę je pokazać klientom, aby mogli złożyć zamówienie.

Mam PS 1.7.4.4 ze standardowym szablonem.

Z góry dzięki,
Paweł.

Edited by pawpawpawpawpaw (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 1/26/2019 at 2:13 AM, Krystian Podemski said:

Dlaczego nie ustawisz stanów magazynowych na 1? Pozwól zamawiać, a gdy wpadnie zamówienie od razu przy podjęciu się realizacji ustaw stan na 0, gdy znów będziesz chciał przyjąć nowe to zmień na 1... lub więcej w zależności od tego ile na raz możesz przyjąć zamówień

Ale ja ciągle chcę przyjmować zamówienia. Tylko chcę, aby klient wiedział, że na ten wariant będzie czekał dłużej, bo nie mam go na magazynie. Do tego stwarza to całą masę problemów technicznych (np. synchronizacja stanów magazynowych z zewnętrznym programem).

Problem w tym, że filtr leci w kulki i nie pokazuje mi produktów, gdy filtruję je po atrybucie. Filtrowanie po funkcji pokazuje produkt i daje możliwość zamawiania.

Znasz rozwiązanie? Mogę zapłacić za ewentualne modyfikacje.

Edited by pawpawpawpawpaw (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...