Jump to content

Integracja PS <=> PC Market


RastaMan

Recommended Posts

Witam, 

szukam osoby lub firmy, która podejmie się wykonania integracji między Prestą a PC Marketem.

Integracja ma na celu aktualizację ilości stanów magazynowych, cen (netto i brutto), stawek VAT, itp. (bez zdjęć, opisów).

Osoby chętne zapraszam do kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Miałem kiedyś trochę do czynienia z PC Market, ale to była droga przez mękę. Program wystawiał na FTP dane, ale tylko to co się zmieniło od ostatniego razu, nie był w stanie wystawić całości aktualnych danych.

Ale w necie znalazłem, że jakiś iVend robi coś takiego, może warto ten trop sprawdzić?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Daresh said:

Miałem kiedyś trochę do czynienia z PC Market, ale to była droga przez mękę. Program wystawiał na FTP dane, ale tylko to co się zmieniło od ostatniego razu, nie był w stanie wystawić całości aktualnych danych.

Ale w necie znalazłem, że jakiś iVend robi coś takiego, może warto ten trop sprawdzić?

Sprawdziłem (iVend), niestety nie o to mi chodzi.

Obecnie mam moduł (który nawalił i brak kontaktu z firmą, która go wykonała). 

Także temat do ogarnięcia, tylko musi działać z automatu.

Ponawiam pytanie, ktoś chętny do zarobienia $? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
On 2/14/2019 at 7:01 PM, KOMPAXIT said:

Witam.

Widziałem, że pojawił się temat integratora iVend. Chciałem dopytać czego dokładnie ma dotyczyć integracja PC-Marketu ze sklepem Prestashop? Co miał Pan na myśli pisząc: "Sprawdziłem iVend" ?

 

Witam, 

w temacie iVend chodziło mi o to, że skontaktowałem się z w/w firmą i nie do końca mi wtedy odpowiadała oferta. Ale muszę wrócić do korespondencji i może będą mogli spełnić moje oczekiwania. Zobaczymy. 

Ogólnie tak, integracja ma przebiegać na linii PCMarket-Presta.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...