Jump to content

biela obrazovka po vytvoreni objednavky a neodoslanie informacneho mailu ako zakaznikovi ani adminovi


wepo

Recommended Posts

Dobry vecer potrebujem poradit mam nainstalovanu verziu prestashop 1.7.5.0    najaktualnejsiu verziu a mam problem ze po zadani objednavky mi ostane biela obrazovka a tak isto neprejde mail o vytvorení objednavky ako adminovi ani zakaznikovi. Viete mi poradiť kde moze byt problém ? Vsetko ostatne funguje ako ma.  Modul modul E-mailové upozornenia   je samozrejme nastaveny aj aktivny .   Dakujem za kazde info a pomoc.

tak isto pri zmene statusu objednavky sa mi zobrazi toto okno :
pres.jpg.488f19cc169bc3d4e09011644013aeee.jpg
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobrý den, děje se mi to samé. Aktualizoval jsem na verzi 1.7.5.1 v domění, že to problém vyřeší. Bohuzel nikoliv. “Prolezl” jsem různá fóra a vyzkoušel rady, které jiným pomohli, ale problém trvá. Souvisí s odesíláním potvrzovacího mailu po dokončení objednávky. Když v administraci zakážu zasílání mailů, tak se objednávka dokončí - zobrazí se přehled se zbožím, co jsem objednal, (jen systémem slíbený mail nedorazí-zakázáno v administraci). Už jsem z toho zoufalý... Už to někdo vyřešil?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...