Jump to content
  • 0

Brak CSS po czyszczeniu pamięci podręcznej sklepu


condeurs

Question

Witam.

Przeniosłem sklep na inny hosting, i postanowiłem wyczyścić pamięć podręczną oraz wygenerować jeszcze raz htaccess oraz robots. Kliknąłem tak jak zawsze "Wyczyść pamięć podręczną" po czym zniknęło całe css dla backoffice. Wygląda to tak jak w załączniku. Na poprzednim pliku klikałem to wiele razy i wszystko było ok, a tu jest nagle taki problem. Obecnie kopiuje z poprzedniego hostingu katalog cache/smarty żeby to jakoś naprawić, ale pewnie jak znowu to kliknę to będzie to samo. Jak to naprawić ?

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A wejdz w ustawoenia SEO, wylacz przyjazne linki, zapisz. Wlacz przyjazne. Powinno poprawnie wygenerowac htaccess. Niby po stronie fron, ale moze na back tez zadziala. 

Inne co przychodzi mi do glowy. To sprawdz linki (domene) i katalog fizyczny jaki masz ustawiony po stronie presta oraz powylaczaj wszystkie CCC

A... i w zrodle strony podgladnij jakanmasz sciezke do admin-theme.css oraz czy w ogole masz plik pod linkiem.... w sumie od tego bym zaczynal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W źródle strony miałem dla css tak jak poniżej, i ten plik istnieje więc to chyba jest ok:

<link rel="stylesheet" href="/admin1/themes/default/css/admin-theme.css" type="text/css" media="all" />

Usunąłem też htaccess i wyłączyłem oraz zapisałem ponownie seo url, plik jest nowy wygenerowany ale nie pomogło. Wszystkie CCC mam wyłączone.

Nie wiem za bardzo jak sprawdzić linki (domene) i katalog fizyczny jaki masz ustawiony po stronie presta. Chodzi o ten linki w sekcji " Możesz ustawić tutaj adres URL Twojego sklepu..." ? Mam SSL w moim sklepie, i URI bazowy to "/" a domena sklepu i SSL ta sama jest, "krainasrebra.pl".

Też jak próbuję dodać coś do koszyka to mam pętle przekierowań, jak wyłącze przyjazne URL to nie mam, ale CSS w koszyku się sypie i nie wygląda to dobrze.

Hosting to dhosting, zauważyłem że na ftp jest tylko public_html i nie ma tych innych katalogów co zawsze są, a ten SSL to ten darmowy SSL Let's encrypt ale chyba nie ma to zwiazku

Edited by condeurs (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie dostałem z jakiegoś powodu powiadomienia o nowych wiadomościach dlatego teraz odpisuję. Z tego co pamiętam konsola nie pokazywała żadnych błędów, a z tego co wyczytałem na forach zagranicznych, czasem podczas przenoszenia sklepu pliki ulegały uszkodzeniu / były częściowo uszkodzone? Chodzi mi o porównanie rozmiaru plików w FileZilla, przed uploadem i po. U mnie były na czerwono, udało mi się to zrobić w taki sposób że na poprzednim hostingu spakowałem wszystkie pliki i pobrałem to jako jedno archiwum, rozpakowałem na swoim dysku i przeniosłem wszystko jeszcze raz. Pliki potem miały ten sam rozmiar, jeszcze kilka razy wyczyściłem cache i cookies, i bazę danych i zaczęło działać normalnie nagle wszystko, więc może to było to. Też problem z .htaccess był, nie chciał się dobrze wygenerować by działało wszystko, ale też po kilku próbach udało sie.

Dziękuję za pomoc i sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...