Jump to content

PS1.4RC6 one page checkout


Troppau

Recommended Posts

Funguje Vám platba na jedné stránce? nefungujou mi téměř žádné tlačítka a ani rolování mezi jednotlivými kroky... je to můj problém? nebo je to obecné?


Čau sme to tu řešily že ty moduly se musej upravit že nefungujou ....
viz tu http://www.prestashop.com/forums/viewthread/95066/hlavn_diskuze/upravene_moduly_pro_verzi_1_dot_4__dobrka_hotov_ship2pay

jinak si myslím že to stejně nema cenu upravovat ... až pro final
Link to comment
Share on other sites

Funguje Vám platba na jedné stránce? nefungujou mi téměř žádné tlačítka a ani rolování mezi jednotlivými kroky... je to můj problém? nebo je to obecné?


pokud mas na mysli ten integrovany origo OPC tak ten bohuzel stale ma s fungovanim problemy, testuji prubezne od verze RC2 a je to stale k nicemu...pouzivam 5 krokovy zpusob i tak si nemyslim ze to vyrazne zdrzuje od nakupu :)
Link to comment
Share on other sites

Funguje Vám platba na jedné stránce? nefungujou mi téměř žádné tlačítka a ani rolování mezi jednotlivými kroky... je to můj problém? nebo je to obecné?


pokud mas na mysli ten integrovany origo OPC tak ten bohuzel stale ma s fungovanim problemy, testuji prubezne od verze RC2 a je to stale k nicemu...pouzivam 5 krokovy zpusob i tak si nemyslim ze to vyrazne zdrzuje od nakupu :)


Jo jo mám na mysli ten integrovaný... podle testování na různých prohlížečích je problém pouze v Chrome 11.0.XX, taky se mi v Chrome 11 nezobrazuje mapa v Store locatoru... (porad mluvim o RC6)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...