Jump to content

Modulok átültetése

timeatop
 Share

Recommended Posts

Ezt sem találom: a modulok átültesésénél hogyan kell a jobb-illetve baloldali oszlop moduljait tetszőlegesen felcserélni? Ha az egyes moduloknál rákattintok a "Szerkesztés"-re, semmi sem aktív, nem tudok csinálni semmit.

Szia,
Modules => Positions => Modul átültetése => Kiválasztod hogy melyik modult akarod átültetni (pl.: Hírlevél Blokk) => kijelölöd hogy hova (pl.: Right column blocks, vagy left culomn blocks).

Ha ezzel átültettél egy modult ami eddig bal oldalon volt, és most a jobb oldalon van (mert oda akartad) akkor a Positions-ba törölheted a feleslegessé vált bal oldalon lévő modult.

Attila

• 5 months later...

Nekem ugyan az lenne a problémám, mint timeatopnak, viszont ha a "rendes" modul átültetést használom, a következő hibaüzenetet kapom: This module can't be transplanted to this hook.

Lehet ezzel kezdeni valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!

mit szeretnél és hova tenni? Akkor szokta ezt a hibaüzenetet kiadni, amikor egy modult nem tehetsz arra a helyre. mondok egy példát: a hírlevél blokkot akarom a jobb oldali oszlopba tenni. de nem vagyok elég figyelmes, és még nem telepítem a hírlevél blokkot. amikor át akarom ültetni a lenyíló menüben "hírlevél" van, (nem hírlevél blokk) mert magát a hírlevelet már telepítettem előzőleg csak a blokkját nem. Én azt hiszem, hogy ez lesz maga a blokk, és be akarom ültetni, ezt a hibaüzenetet fogja kiadni, hiszen ez nem egy blokk hogy be lehessen ültetni bárhova is. Aztán jobban megnézem a modulokat, látom hogy a blokkot akartam átrakni ami még nincs telepítve... telepítem és átteszem.