Jump to content

Dodanie informacji do emaila o nowym kliencie[zamknięte/closed]


Karol Magnes

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, 

mam zainstalowany moduł, który wysyła mi powiadomienie o nowo zarejestrowanym kliencie. Powiadomienie to email, który wygląda następująco(screen)
admin-mail-notification-with-new-customer.jpg.be322354dee173172eadd49d586e92c8.jpg

Czy można sprawić żeby pojawiły się takie informacje, jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, email. 
Jak można to zrobić? Te informacje są konieczne, aby móc się zarejestrować w moim sklepie. 

Pozdrawiam
Karol

 

Edited by Karol Magnes
zamknięcie (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nie pomoże, wszystkie zmienne jakie chcemy mieć do dyspozycji w szablonie maila muszą zostać do niego przesłane w momencie wysyłania maila, czyli w module.

Więc raczej bez modyfikacji kodu modułu się tutaj nie obędzie.

Link to comment
Share on other sites

jakbys podal nazwe modulu, z ktorego korzystasz byloby prosciej odpowiedz na pytanie co oplaca sie bardziej. czy przerobka i dodanie tych paru zmiennych czy podpowiedz z jakiego modulu mialbys szukac do nabycia... albo inaczej, jak juz chcesz zakupic jakis to opisz dokladnie czego od takiego modulu oczekujesz, jak mialby dzialac itp. no i chyba najwazniejsze... z jakiej dokladnie wersji PS korzystasz obecnie

Link to comment
Share on other sites

Moduł nazywa się: Potwierdzona rejestracja użytkowników dla biznesu B2B

Mój sklep nie jest B2B, więc nowy użytkownik potrzebuje być najpierw zaakceptowany przeze mnie, aby mógł się zalogować i dokonać zakupu. Moduł przy próbie rejestracji ma wysyłać emaila do mnie z informacjami: imię, nazwisko, nazwa firmy, email, NIP(dane te są wymagane przy registration form). Jednocześnie, drugi email ma pójść do klienta z info, że musi poczekać na akceptację. Jak zweryfikuję klienta pozytywnie, to z backoffice'u go aktywuję, co automatycznie wysyła do klienta emaila z info, że może się już logować i zrobić zakupy.

Wyżej wymieniony moduł robi te wszystkie rzeczy, tylko że email, który do mnie przychodzi nie zawiera żadnych danych o ewentualnym nowym użytkowniku, a jedynie to, że ktoś chce się zarejestrować. Tego emaila dostają również inne osoby, które nie mają dostępu do back office'u sklepu.

Moja wersja Presty: 1.7.2.5

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, endriu107 said:

Sugeruje zapytać autora modułu o możliwość wdrożenia takich danych do email. Często jest tak że autor wykona modyfikacje za darmo lub za niewielką opłatą. Jeśli się nie zgodzi to śmiało możesz szukać kogoś kto Ci go dostosuje.

Zrobił bym tak, ale niestety ten moduł zakupił poprzedni pracownik i nie mam dostępu do jego konta na prestashop addons. Wcześniej do nich pisałem i wymagają dowodu zakupu zanim cokolwiek zrobią. 

 

Edited by Karol Magnes
błąd skladniowy (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...