Jump to content

Abandoned Cart Reminder


gregor5

Recommended Posts

Uporablja kdo kak modul?

 

... do sedaj smo uporabljali Mailchimp , ki pa po neki njihovi nadgradnji ne dela več na naši verziji baze in sedaj iščem nadomestilo. Prestashop-ov modul: Abandoned Cart Reminder Pro Module pa ima napis"This module is not adapted to the "One Page Checkout" order process (native feature or module). " ... in ker uporabljamo One Page Checkout to pomeni da najbrž ne pride v poštev. Sem jim sicer poslal vprašanje a imam slabe iskušnje z njihovimi "sales personel" (so mi že posredovali napačne informacije na podlagi katerih sem kupil modul, ki ni ustrezal zahtevam - jasno je da denarja ne dajo nazaj!!)

 

lpG

Link to comment
Share on other sites

kaj je pa narobe z privzetim modulom spremljanja strank? sam uporabljam ta modul in če stranka naredi registracijo in ne zaključi naročila mu čisto lepo generira kodo in pošlje, vsak dan, če ne naredi naročila določen čas itd.

 

lp

martin

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tebi mislim da je caps lock zaštekal in to že v prejšnjem postu o postavitvi trgovine.
Svetujem da pošlješ zasebno sporočilo.

Drugače pa google vrže kar nekaj rezultatov za iskalni pojem "izdelava spletne trgovine prestashop".

Samo bo treba kakšno zlato verižico riskirat ali pa set poročnih prstanov :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pomoje da ziher kdo izdeluje.

Ko sem sam začel pred 9 leti so bile najbolj ugodne cene 500 za namestitev, 500 za vnos prvih nekaj izdelkov in osnovno priučitev ter 500 za osnovno prilagoditev predloge.

Dvomim pa da so se cene z leti kaj znižale.

Sam se sicer potem nisem odločil za nobenega, ampak sem se stvari lotil sam in se sproti učil.

 

Nekaj preprostega lahko urediš sam.

Če imaš gostovanje katero ponuja tudi Softaculous, potem je namestitev samo par klikov.

Nadalnje stvari se boš pa sproti naučil in prebral po forumih.

 

PA NESI ŽE ENKRAT TIPKOVNICO NA SERVIS, KER TI JE CAPS LOCK ZABLOKIRAL :)

Edited by toplakd (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...