Jump to content

Upravené moduly pro verzi 1.4 - Dobírka, Hotově, Ship2Pay


Ladis-s

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdravim. Jacku můžu prosbu. Stáhl jsem si tvůj link "hotově". Díky - funkční. Nicméně stále to neřeší můj problém. Ještě by to chtělo nějak implementovat volbu kdy si budu moci vybrat u které dopravy se tento způsob platby zobrazí. Protože to nejde nikde editovat, tak se mi tím pádem zobrazuje platba hotově i při zaslání českou poštou. Nevíš o něčem takovém Díky

Link to comment
Share on other sites

Těch předchozích 10 stránek sraček si četl kurva? Pojem provázanost DOPRAVY a PLATBY ti opravdu nic neříká?

 

Ok omlouvám se - četl jsem jen pár stránek. Nicméně tedy druhý dotaz.

Řešil jsem problém provázanosti dopravy na platbě. Dříve se mi však zobrazovalo v BO v záložce payment, že mám nízký PHP MEMORY Limit, i přesto, že jsem jej měl nastaven na 16MB. Což je tedy hodně divné.

 

Poté co jsem si však stáhl stiffmodulecarrier modul a nakopíroval jej včetně souborů "classes/modules.php ; paymentmodule.php" a "admin/tabs/AdminCarriers.php; Adminpayment.php" na web, tak daný problém s phpmemory limit zmizel. a já si mohl vybrat na stránce "payment" provázanosti dopravy s platbou. PODOTÝKÁM A TO JSEM ANI NENAINSTALOVAL stiffmodulecarrier - pouze byl nakopírován do složky modules.

 

Mám tedy otázku: měl jsem dané soubory "classes/modules.php ; paymentmodule.php" nakopírovat tak jak byly přiloženy u modulu, nebo jsem měl jen část kodu vyměnit v původních???? Zatím jsem je jen přeuložil a vše vypadá že funguje, ale když se podívám do původních souborů,tak byly dosti obsáhlé oproti těm co jsou přiloženy u modulu.... Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobrý den ,

prosím o radu – mám instalovaný modul DOBÍRKA 1 – vše funguje jak má – jenom po zobrazení při nákupu je text v angličtině. V sekci pro překlad jsem zjistil, že je zde „zaparkován modul DOBÍRKA 1, který nemá přeloženu ani řádku a pak je zde ještě zdvojen modulem cashondeliverywithfee – který je přeložen. Pokud zadám překlad a uložím – není uloženo nic a zůstane vše prázdné. Také při prohlídce přes Total commander jsou obě položky jak Dobírka – tak cashondeliverywithfee zdvojeny v modules. Rozhodl jsem se pro odstranění a novou instalaci modulu – ale složka Dobírka 1 nelze otevřít natož odstranit – prostě tam je – neví prosím někdo co s tím? Omlouvám se za tapetu _ Děkuji za rady Robert

Prestashop v.1.4.017

adjonshop.cz

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

mám problém.Prestashop mi běží se vším všudy úplně v pořádku. Měl jsem původně funkční i maofree_cashondliverywithfee...nicméně z ničeho nic přestal fungovat. chtěl jsem ho tedy přeinstalovat, ale v momentě kdy jsem jej odinstaloval,tak se mi nedaří nahodit zpět.

modul standartně přes ftp (zkoušeno i přes BO) nakopíruji do složky modules na serveru, nastavím práva (zkoušel jsem jak chmod 777, tak i 775 aj.) Administrace tento modul vidí a teď nastávají 2 případy:

 

- buďto administrace hlásí že je nenainstalovaný, dám isntalovat a vypíše hlášku: "Následující modul(y) nemohly být nainstalovány správně:maofree_cashondeliveryfee"

- nebo hlásí že je nainstalovaný, ale nejde resetovat ani uninstal/instal (stejná hláška)

 

Nicméně jsem si všiml že když hlásí že je nainstalován,tak že mi zachoval nastavení které jsem tam měl v době kdy ještě fungoval. Mám za to že má uloženo to nastavení ještě někde jinde než ve složce modules a tam by mohl být problém.

 

Zkoušel jsem vypínat/zapínat cachce; vypnout stiffmodule carrier; nastavit jazyk na angličtinu.

Zkoušel jsem i všechny moduly na dobírku co jsou v této diskusi - stejné chování... - jiné moduly než dobírka jdou v pohodě instalovat a odinstalovávat.

 

Nevíte si s tímto někdo rady?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zdravim,

prosim o radu, na prestashopu 1.4.6.2 uspesne pouzivam modul stiffmodulecarriers v1.2.6. Vcera jsem na eshop pridal posledni verzi modulu Hotove z tohoto topicu a nemuzu ho sparovat s zadnou metodou dopravy. Konkretne mam metodu dopravy Osobni odber a k ni chci pridat platbu Hotove, ale na eshopu se mi zobrazi "No payment method is available", ostatni vazby mezi prepravci a platebni metodou funguji. Prosel jsem veskere restrikce podle meny, zeme, skupin, nastaveni pravidel pro parovani mam ok, netusite co delam spatne?

Link to comment
Share on other sites

zdravim,

prosim o radu, na prestashopu 1.4.6.2 uspesne pouzivam modul stiffmodulecarriers v1.2.6. Vcera jsem na eshop pridal posledni verzi modulu Hotove z tohoto topicu a nemuzu ho sparovat s zadnou metodou dopravy. Konkretne mam metodu dopravy Osobni odber a k ni chci pridat platbu Hotove, ale na eshopu se mi zobrazi "No payment method is available", ostatni vazby mezi prepravci a platebni metodou funguji. Prosel jsem veskere restrikce podle meny, zeme, skupin, nastaveni pravidel pro parovani mam ok, netusite co delam spatne?

 

Nejprve bych ho zkusil přeinstalovat ten stiff

 

Nebo si zkus stáhnout novější verzi stiffmodulecarrier v1.2.7 - je sice pro PS 1.4.7.0,ale možná to tvůj problém vyřeší.

http://store.stiff.fr/stiffmodulecarrier/47-stiffmodulecarrier-v127.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím, mám prestashop v 1.4.8.2 a nefunguje mi modul cashondeliverywithee. Po dokončení objednávky se zobrazí prázdná stránka a objednávka se neuloží.. Jak mám postupovat abych to zprovoznil?

Link to comment
Share on other sites

Dobry den,

potreboval bych poradit s problemem spatneho vypoctu ceny pri kombinaci cash on delivery a slevy ve skupine. Objednavka probehne v poradku a vsechny ceny se zobrazi korektne, ale v prehledu objednavek a na fakture je zakladni cena spatne (jakoby se aplikovala sleva jeste jednou na uz jednou slevneny produkt).

Priklad:

Produkt v zakladni hodnote 1000kc s DPH

Zakaznik ve skupine s 20% slevou

Vsude v obchode a behem obednavky je cena 800kc s DPH, ale na fakture a v prehledu objednavek je zakladni cena 640kc s DPH.

 

Tento problem se vyskytuje pouze pri kombinaci slevy ve skupine a platby na dobirku s pridanou cenou dobirky.

Prestashop 1.4.7.2 i 1.4.8.2, modul cashondeliverywithfee (ruzne verze i od maofree)

 

Diky moc za kazdou pomoc :)

post-369203-0-87638200-1340878309_thumb.jpg

post-369203-0-16795400-1340878310_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, mám prestashop v 1.4.8.2 a nefunguje mi modul cashondeliverywithee. Po dokončení objednávky se zobrazí prázdná stránka a objednávka se neuloží.. Jak mám postupovat abych to zprovoznil?

 

Mam stejny problem, poradite nekdo prosim ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pleteš Japka s jabkama...

 

Pro dobírku použij maofree

Pro hotově zkus to co jsem uploadnul já, nevim jestli to je ještě funkční na poslední verzi, případně si přepiš core modul dobírky od PS

A pro provázání dopravy a plateb použij Stiffmodulecarrier

Link to comment
Share on other sites

Asi sem absolutni dement ale at se snazim jak se snazim nachazim jen info o tomu COD modulu od maofree ale odkaz na stazeni ne. muzes me ho sem prosimte linknout?

A to co jsi uploadnul tak taky? nevim co hledat.

 

Stiff sem stahnul primo od autoru

 

Zda seme ze me tady neco unika :D

 

diky

 

 

EDIT: aha tak maofree je stahnul a dela komercni verzi :(

Edited by ReWegar (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No proč asi !!!! ...

Tolik k Tvé jízlivé poznámce ( a jak tak sleduju jiné se od Tebe ani čekat nedají)

 

Ty vole, kolik ti je??? 14 roků? Se chováš jak nějaký spratek a hovado, škoda, že tu nejde dát BAN podobným ichtylům.

 

Za prvé: jak se jmenuje tohle téma? Jaká verze je napsaná v jeho názvu? Tak se tu nerozčiluj, když neumíš číst!

Za druhé: uvědom si, kolik máš ty příspěvků, a kolik ten, koho osočuješ!

Za třetí: ty jsi obyčejná nula, která chce něco zadarmo a nemáš sebemenší právo tu na někoho vytahovat vykřišníky, nebo dokonce o někom tvrdit, že má jízlivé poznámky! To proto, že si nic jiného nezasloužíš!

 

Fakt mně tu serete vy pitomci, kteří jste objevili prestu a myslíte si, že vám hned každý bude líbat prdel. Nebude. Spíše vám ji tu nakopem, když se budete chovat podobně.

Link to comment
Share on other sites

Takže ti to řeknu asi takhle. Myslim že programátor Stiffu nemá nějakou smlouvu s PS, a dělat modul na beta verzi, která se může ještě trilionkrát změnit je píčovina. Takže až bude stable, tak buď udělá verzi podporující 1.5 a nebo se na to vysere a třeba se PS zblázní a přidají vychytávku propojení dopravy a platby mezi core nastavení.

Link to comment
Share on other sites

To jsem nečekal, že na moje prostá otázka rozpoutá takové vášně. Odpověď "ne" by mi asi stačila. Vzhledem k tomu, že byla vydána 1.5 RC jsem doufal, že se tím už třeba někdo zabýval, a to i před vydáním final verze. Ale i tak díky.

Link to comment
Share on other sites

vyzkoušej modul maofree_cashondeliveryfee našel jsem to nekde tady na foru a bylo po problému. Měl jsem úplně stejný problém :)

 

kdybys ho nenašel, dej vědět a někam ti ho uložím

 

Ahoj.

Hledám ten dobírkový modul od maofree pro verzi obchodu 1.4.8.2, který je doporučován v tomto vláknu. Jak ale psal už Vergillio, tak na jeho webu už není a placená verze také není připravená.

 

Nikde nemůžu najít funkční mirror, všechno jen odkazuje na původní umístění. Můžeš prosím nahrát jednu ze starších verzí sem na fórum?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Přidávám ke stažení upravenej stiffmodulecarrier pro verzi 1.4.8.2. Nehlásí to bug při instalaci platebních modulů.

 

Ahoj

 

Ten modul som nainstaloval ako je pisane v navode a nenabehla mi ani stranka. Jednoducho mam "blank page". Zaujimave je ze ked som ale vymazal subory ...

 

/override/classes/module.php

/override/classes/PaymentModule.php

 

...tak stranka sa nacitala. Samozrejme bez tych dvoch suborov ten modul pracovat korektne nebude. Tak som sa na to vysral a nasiel ine riesenie. Inak ak by si nahodou vedel kde je chyba tak daj vediet.

Tu

http://addonspresta.com/en/prestashop-modules/27-ship-to-pay-dla-prestashop-14-laczenie-wysylki-z-opcja-dostawy.html

je v ponuke modul Ship to Pay for PrestaShop 1.4 ver.1.1 na stiahnutie zadarmo a funguje naozaj skvele. Instalacia je ako klasicky modul a nie su potrebne ziadne ine subory. Samotne nastavenie kombinacie "shipping and payment" sa konfiguruje priamo v module. Nezabudnut hlavne aktivovat kombinaciu "shipping and payment". Testovane na verzii 1.4.8.2.

Prikladam screenshot a aj poslednu verziu 1.1 na stiahnutie.

 

http://www.uloz.to/21602612/shiptopay-zip

 

http://img23.imageshack.us/img23/7209/shiptopay.jpg

Edited by Zapp (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Kdyby si nebyl úplnej trotl, tak by si to nakopíroval do těch složek který jsou v tom balíčku dávno připravený.

 

Nic do override nedávej.

 

 

Aj tak som to uz skusal. Tvarilo sa to ze je to funkcne len bol tam jeden problem.

Ked som potvrdil v poslednom kroku objednavku, tak namiesto toho aby sa mi tam zobrazilo sumarum o objednavke i s odkazom na navrat k mojim objednavkam, tak tam nebolo nic. Jednoduccho nic.

Takze asi tak.

 

PS: Nepoznam Ta osobne ale ty mas asi nejaky komplex ked ludi nazyvas hlupakmi, bez mihnutia oka. Vsimol som si ze nie som prvy uzivatel ktoreho si tak nazval alebo si sa na nom vyburil podobnym sposobom. Predpokladam, ze sa takto chovas i k ludom aj v osobnom styku. Nezamyslel si sa uz nad tym ze chyba moze byt nie v ludoch ale v Tebe? Skus prehodnotit svoje spravanie sa k ludom aspon na forach.

Ja osobne, pokial mozem, tak sa ceskym a slovenskym foram vyhybam prave kvoli takym "kingom" ako si ty. Radsej vyhladavam komunitu z inych krajin. Ludia si tam nenedavaju do debilov.

Link to comment
Share on other sites

1) Funguje to na 100%, mám to aktuálně na 3 eshopech a nikde žádnej problém.

2) Tak otravuj ve vieatnamským foru, třeba ti někdo pomůže, je mi to u prdele. Ty si tu za blbce kterýmu nejde shop.

 

A nezapomeň si zase vylejt srdíčko, jak jsem zlej na hloupí lidi, QQ :(((

 

 

PS: Fakt se mi líbí, jak to stáhlo 77 lidí, kterým to evidentně funguje a bude tu trollovat nějakej blbec, kterej neumí ani zkopírovat adresáře.

Edited by JAKCRABBIT (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) Funguje to na 100%, mám to aktuálně na 3 eshopech a nikde žádnej problém.

2) Tak otravuj ve vieatnamským foru, třeba ti někdo pomůže, je mi to u prdele. Ty si tu za blbce kterýmu nejde shop.

 

A nezapomeň si zase vylejt srdíčko, jak jsem zlej na hloupí lidi, QQ :(((

 

 

PS: Fakt se mi líbí, jak to stáhlo 77 lidí, kterým to evidentně funguje a bude tu trollovat nějakej blbec, kterej neumí ani zkopírovat adresáře.

 

Vidim ze si nic nepochopil. Ty asi pochopis, ked Ti niekto struhne za ucho jednu otcovsku.

Viac to komentovat nebudem.

Odporucam navsetvu psychoterapeuta. Snad sa s tym da este nieco robit.

Link to comment
Share on other sites

Potřeboval bych poradit. Experimentoval jsem s modulem shit2pay, nejdřív na locahostu, krásně to chodilo, tak jsem to aplikoval na e-shop. Fungovalo to až do posleního kroku, kdy po zvolení, resp. odkliknutí typu platby na mě vyskočila bílá obrazovka. Tak jsem ship2pay odinstaloval, odebral adresář, zrušil tabulku v databázi a pořád beze změny. Kontroloval jsem veškeré soubory a od momentu, kdy jsem ship2pay nainstaloval tam nejsou žádné změny. Zkoušel jsem přidat nové způsoby platby, ale vždycky na mě nakonec vyskočí bílá obrazovka a... /modules/maofree_cashondeliveryfee/validation.php nebo /modules/bankwire/payment.php

Kde je chyba?

Dík

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli to je obvyklé, ale u Maofree se mi stává, že po editaci nebo i jakékoliv změně u přepravce se Maofree sám deaktivuje. Stačí třeba změnit logo přepravce a Maofree už není aktivní. Je potřeba v nastavení modulu opět aktivovat, pro které přepravce má být modul aktivní. Chvilku mi trvalo, než jsem přišel na to, proč mi Mao nefunguje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zkousel jste nekdo u maofree_cashondeliveryfee, ktery naposled postoval jakrabbit, funkcnost tech zaskrtavacich checkboxu pro jednotlive meny v Payment? Pokud nemam zaskrtle EUR ani CZK tak modul neni aktivni, ale pokud zaskrtnu jednu z nich tak je hned aktivni pro obe pro EUR i CZK a hazi pak klasickou blbost ze pripocte 30CZK nebo 30EUR. Zkousim kombinace, ale beze zmeny.

 

Mate podobny problem nebo vam to funguje spravne treba jen v CZK?

dik

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

PS verze 1.4.6.2

Zdravím, mám dotaz ohledně takovéto situace :

- nainstaloval jsem ship2pay

- nainstaloval jsem hotove_v2.0

nepovedlo se mi aby zafungovalo korektně ship2pay.

odinstaloval jsem ship2pay, odinstaloval jsem hotove_v2.0 , chvílu jsem zkoušel různé jiné varianty. Nakonec jsemse rozhodl zkusit stiffmodulecarrier, který se zdá funguje dobře. Chtěl jsem k němu doinstalovat hotove_v2.0, ten samý modul co jsem už jednou nainstalovaný měl a nyní to nejde. BO hlásí pouze "modul se npovedlo nainstalovat ... " Mohl by mi prosím někdo poradit, jak dostat podrobnější chybu abych věděl včem je najednou problém ? Případně jestli to někdo tuší kam se kouknout budu rád.

Děkuji vám.

Link to comment
Share on other sites

Tož jsem to zkusil nainstalovat, alespoň provizorně, napřed hotove 2.0.1 a pak stiff . Ověřil jsem že fakt lze vše nastavit tak jak potřebuji. Je jen chyba, že pak fakt nejdou žádné další platební moduly instalovat ;-) , to má bohužel jackrabbit pravdu. Proto bych ho prosil, jestli by sem nepostnul tu svou opravenou verzi, a nebo mi případně neřekl, co si mám opravit.

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ahoj mám dotaz do jakého adresáře mám skopčit classes a conttrolers jde o to že jsem to skopčil do classes a to nefunguje tak mě zajímá jestli to má být ve složce v kořenovém adresáří classes a nebo override a pak classes děkuji za info ptám se protože nikde to není upřesněno.

Tak už se mi to skoro povedlo jakmile jsem zadal všechno koše přešel jsem na platbu tak konec prazdná stranka a porblém je v dobírce validation.php

Edited by jirkahudecek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prosim o radu: pri dobierke (maofree 1.0) sa mi v BO nezobrazi policko na sledovanie zasielky (tracking number field) po nastaveni statusu EXPEDOVANE (shipped)

 

verzia 1.4.9.0.

po uspesnom naistalovani stiffmodulecarrier_1.4.8.2 sa mi pri dobierke nezobrazuje policko, pri platbe bankovym prevodom (Bank wire 0.5) ano.

Obaja maju rovnakeho dopravcu (v BO ma vyplnenu url...@)

 

dakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Zdarec. Chci se zeptat zda někdo neupravil modul maofree_cashondeliveryfee pro verzi 1.5.3.1

Sice je na trhu hodně dobírek s poštovným,ale tato jediná (alespoň co jsem našel) měla tu vlastnost že při 5ti stránkovém potvrzení objednávky ukazovala výši dopravného které bude za dobírku připlaceno.

 

Tzn nemáte někdo tento modul pro 1.5.3.1 , nebo nevíte o dobírce s příplatkem která má tuto funkci?

Díky

Link to comment
Share on other sites

No tak payments2carriers který odkazuješ sice funguje a používám (ráno jsem ho nainstaloval). nicméně o ten my nešlo. Jde mi čistě o modul dobírka s příplatkem, která sice v mnoha verzcíh funguje, nicméně jediná maofree... byla schopna ve starší verzi zobrazovat výši dobírky která bude připočtena..viz obrázek níže

 

01smazat.jpg

Link to comment
Share on other sites

Určitě ten kod pujde upravit :) zkus to opsat z maofree.

 

No abych pravdu řekl, tak jsem to vyřešil jednoduše, ikdyž se mi to moc nelíbí. přepsal jsem to zatím jen v translate toho modulu. Ale to není řešení které bych tam chtěl dlouhodobě. Do kodu se mi moc pouštět nechce, přeci jen nejsem na dobré úrovni

Link to comment
Share on other sites

Každej musí nějak začít, když porovnáš ty kody, uvidíš že jsou si podobné, jen u jednoho bude navíc nějaká price :)

 

jasné vím...kdysi dávno jsem dělal html, css...phpko jen okrajově.. ale víš jak. raději se zeptám zda už to někdo nemá vyřešené než plýtvat časem na něco co ani nebudu vědět jak přesně funguje....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím,

 

potreboval by som použiť duplicitne modul cashonpickup (Prestashop 1.4.7) s tým, že tam bude zmenený prakticky iba text a volal by sa cashoninvoice .

Zákazník požaduje, aby sa okrem dobierky, hotové, ešte zobrazovala - voľba platba na faktúru , ktorá bude pribalená v zásielke( faktúra nebude použitá z presty).

Zároveň potrebujem, aby stále fungoval aj modul cashonpickup, takže mi nestačí prepísať iba preklad.

 

Prepísal som všetko v kóde cashonpickup na cashoninvoice , ale modul nefunguje správne, vzniká problém pri objednávke - po zvolení spôsobu platby sa vráti objednávací proces späť na krok "adresy a fakturačné údaje". Nezobrazuje sa správne ani preklad.

 

Treba ešte zmeniť niečo v kóde okrem nového názvu?

Za pomoc ďakujem, už som vyskúšal všetko, čo som vedel aj iné moduly.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stáhni si tady hotově a neser se s přepisem, když to neumíš :)

Zdarec lidi, nevíte někdo, jak nastavit ten modul hotově, aby fugoval? Tzn. že hotově platím při osobním odběru, ale u jiného dopravce tam nemá co dělat, protože tam je bankovní převod, nebo dobírka, tam žádná platba hotově nemá logiku a neumím se toho zbavit. Buď všude, nebo nikde :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Panebože, to snad nemyslíš vážně, pokud si pročítal posledních 15 stránek tohodle topicu, tak sis nevšimnul názvů jako SHIP2FUCKINGPAY nebo STIFFFUCKINGMODULECARRIER?

 

myslím, s fuck jsem tu žádný modul nenašel a ship2pay mi tam výběr co chci dá, ale nic to na obchodě nedělá a stiffmodulecarrier mě buď vůbec nepustí do modulů (není tam žádný) nebo tam není tento modul

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dobrý nájde sa tu niekto kto riešil problém indexovanie v google tool? pred časom som zmazal na prestashope okolo 100 produktov a aj kategórie a na webmaster tool mi ich píše ako chyby 404 a stále dookola a v site map sa zmazané stránky nenachádzajú. neviem čo stým alebo ak by sa našiel dakto kto mi to opraví za dobru cenu napište.

Edited by knazemarek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Ahoj lidi mám problém. Prestashop 1.4.3. a dopravci Česká pošta a dva další druhy. Chci použít dobírku, osobní převzetí a platbu na účet. Dobírka je nastavitelná u kterého přepravce má být a funguje, platba na účet je automaticky u všech a to nevadí, ale platba v hotovosti je taky automaticky u všech a TO JE PROBLÉM, protože jí vyloženě nechci u České pošty a nevím jak se toho zbavit. Buď není nikde, nebo všude. Co s tím? díky

 

Píšu to tu znova protože vidím, že nejsem jediný a rady od Jackrabbit s jeho fuck názvy pomohly velké Ho***. Buď poraď nebo se zdrž zbytečného machrování. Výše uvedené moduly zobrazují nastavení, ale obchod nereaguje, nebo obchod rozeserou, že se nedá nikam v administraci dostat!

Edited by raven-cl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ship2pay - podpora virtuálních produktů

 

Do modulového souboru "shiptopay.php" přidat za 

$carriers = Carrier::getCarriers .......;

Následující kód (zkopíruje a dopřenastaví dopravce "osobní vyzvednutí"/"pick-up in store") -  přidá nastavení do administrace a nastavením id na 0 začne toto nastavení fungovat i pro virtuální produkty, protože jejich výchozí dopravce má (normálně neexistující) id "0"... Testováno na PS 1.6.1.4 s již jinak fungujícím ship2pay modulem... Kopie je založená na shodě názvu(/části názvu) s dopravcem "osobní vyzvednutí"/"pick-up in store" !

    //added
    //VIRTUAL PRODUCT SUPPORT - VIRTUAL CARRIER (altered copy of pick-up in store)
    //!IMPORTANT NOTE!:
    //FOR NOW there is no need to alter module's Hook.php , this might change in the future!
    $virtual_product_carrier = array();
    foreach( $carriers as $k => &$c ){
      //copy pick-up in store
      if( //stripos = case in-sensitive strpos 
        (stripos($c['name'], "osob") !== false) //=> czech => "Osobní vyzvednutí"
        ||
        (stripos($c['name'], "pick-up in store") !== false)
        ||
        (stripos($c['name'], "pickup in store") !== false)
      ){  
        $virtual_product_carrier = $carriers[$k];
        break;
      }
    }
    
    $virtual_product_carrier['id_carrier'] = 0;
    $virtual_product_carrier['id_reference'] = 0;
    $virtual_product_carrier['name'] = "Virtuální produkt";
    $virtual_product_carrier['url'] = "";
    $virtual_product_carrier['active'] = 1;
    $virtual_product_carrier['deleted'] = 0;
    $virtual_product_carrier['is_free'] = 1;
    $virtual_product_carrier['position'] = 1000000;
    $carriers[] = $virtual_product_carrier;
    //added
Edited by jave.web (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...