Jump to content

PrestaShop - 1.6.1.16 - Stavy objednávek - zelené kolečko kolem ceny - co to je?


helpik.PSFor

Recommended Posts

Dobrý den,

mám otázku ohledně PrestaShopu 1.6.1.16 a zeleného označení v přehledu objednávek. Nepochopil jsem jeho význam - proč a v jakém případě se zobrazuje? A má na něco vliv?

V příloze je pro názornost obrázek.
Nemá to také vliv na Nástěnku (grafy v administraci), které ukazují velmi podhodnocené informace? Ty grafy "kecají".
GA forever!

Můžete to prosím objasnit?

Děkuji velice a přeji nádherný víkend.

Snímek obrazovky pořízený 2019 01 04 17 43 09.png

Link to comment
Share on other sites

U stavov objednavok je volba "Povazovat objednavku za zaplatenu". Ak pri objednavke bol nastaveny takyto stav, zobrazi sa cena v zelenom policku ako znak, ze je objednavka zaplatena. Ovplyvnovanie tejto funkcionality si mozete zmenit v uz spominanych stavoch objednavok.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Caleydon said:

U stavov objednavok je volba "Povazovat objednavku za zaplatenu". Ak pri objednavke bol nastaveny takyto stav, zobrazi sa cena v zelenom policku ako znak, ze je objednavka zaplatena. Ovplyvnovanie tejto funkcionality si mozete zmenit v uz spominanych stavoch objednavok.

To byla rychlost, děkuji 😉.

Jako díky dávám rovněž "pohár" - třeba Vám to k něčemu pomůže .

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Caleydon said:

Statistiky v PrestaShope netreba nikdy brat velmi vazne. Nikdy nefungovali korektne uz ziadnej z generacii PrestaShopu.

To je přece celkem divné, že nefungují. Jasně, analytika není nikdy úplně přesná, nicméně pokud  někdo udělá jednu objednávku o nějaké hodnotě (ať už bez DPH nebo s DPH), jsou to vcelku jednoduché počty. Navíc tyto hodnoty souvisí například s údajem konverzní poměr, jež Presta uvádí 0,03 % vs GA 1,7 %.

Pochopil bych trochu, kdyby Presta počítala i klikání majitele a třeba mě marketéra, ale v tom případě nějaký input na blokaci IP chybí. I tak je rozdíl až moc veliký.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...