Jump to content
marekmitonski

Zaplecze nie ładuje się poprawnie po zmianie katalogu (1,7)

Recommended Posts

Witam.

Przeniosłem stronę z podkatalogu do głównego katalogu dla domeny by zastąpić starą stronę. Powoli poprawiam linki i tak dalej jednak mam kilka problemów.  (przed przeniesieniem zmieniłem w ustawieniach domenę i wyłączyłem proste linki ale to już włączyć mi się powrotem udało) 

Przede wszystkim zaplecze nie wyświetla wszystkich informacji i nie jestem w stanie rozwijać menu dla modułów co blokuje mi dalsze prace. 

Menu rozwijane które miałem zrobione wcześniej przestało działać :( 

Na zapleczu widzę coś takiego...

PS1.JPG

ps2.JPG

W pliku defines.inc.php nie mam opcji do zmiany

define('_PS_MODE_DEV_', false);

A w samym zapleczu nie rozwijają mi się podmenu i nie mogę wejść by zmienić to ustawienie 

moja wersja dokładnie to Wersja PrestaShop: 1.7.2.4

Najlepsze jest to że wersja poprzednia działał normalnie różni się tylko katalog. 

jak mogę jeszcze inaczej zmienić to debagowanie?

Przepraszam. Zły plik przeszukiwałem :) 

na stronie mam : (samo zaplecze bez zmian)

ContextErrorException in smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code line 197:Notice: Undefined index: HOOK_HOME

1. in smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code line 197
  2. at ErrorHandler->handleError('8', 'Undefined index: HOOK_HOME', '/users/0016/mitex/www/meblemitex.pl/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code', '197', array('_smarty_tpl' => object(Smarty_Dev_Template), '_tpl_stack' => array())) in smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code line 197
  3. at content_5c269359d2c810_91077770(object(Smarty_Dev_Template)) in smarty_internal_templatebase.php line 188
  4. at Smarty_Internal_TemplateBase->fetch('index.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl', object(SmartyDev), false, true, false) in SmartyDev.php line 41
  5. at SmartyDev->fetch('index.tpl', null, 'layouts/layout-full-width.tpl') in FrontController.php line 671
  6. at FrontControllerCore->smartyOutputContent('index.tpl') in FrontController.php line 655
  7. at FrontControllerCore->display() in Controller.php line 225
  8. at ControllerCore->run() in Dispatcher.php line 379
  9. at DispatcherCore->dispatch() in index.php line 28