Jump to content

Osobní odběr problém.


Tumicek

Recommended Posts

Nemůžu přijít na to, jak nastavit u osobního odběru to, aby při vytváření objednávky se nanabízela DOPRAVA.
Jelikož mám v systému 3 možnosti - Česká pošta ( výchozí dopravce)
- PPL
- Osobní Odběr
Mimo jiné Osobní odběr se nanabízí v možnosti " DOPRAVCE " . toto je možné až u kroku " Způsob Platby "
Podotýkám, že osobní odběr mám jako dopravce nastavený v systému, včetně nastavení všech limitů.
Nabízí se mi jen možnost Česká pošta a PPL.

Link to comment
Share on other sites

Mam nastaveny osobni odber uplne stejne jako jine dopravce (Obchodni balik a normalni balik), jen s nulovou cenou a nabizi se mi bez problemu na strance volby dopravy spolecne s ostatnimi dopravci. Samozrejme musi byt povolen pro danou oblast a povolen na seznamu dopravcu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mám takový problém, týká se tohoto, nechci zakládat nový topic, tak se zkusím zeptat...

Mám PS verzi 1.4.0.17, zkušenosti nulové, všechno jsem jakš takš nastavil, ale při vyplňování objednávky se nezobrazuje žádný způsob dopravy. Vrací to tuto hlášku "Není zde žádný dopravce, který by mohl doručit objednávku na tuto adresu."

Carriers nastavení jsou...

25gwljd.jpg

Může mi někdo poradit? Případně co poslat pro lepší orientaci v problému?
Díky,
Shear

Link to comment
Share on other sites

musíš nastaviť aj štáty, asi nemáš priradené štáty pre tých prepravcov


Už to hrčí, zapomněl jsem tam nastavit poplatky, jak jsem tam ty poplatky za dopravu nastavil, tak se ty možnosti dopravy začaly zobrazovat...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...